kwiatki

Artykuły - Kwiatki (1)

 • Kolejne "kwiatki" dla przedsiębiorców

  Od 1 czerwca br. obowiązuje nowa ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. Nr 99, poz. 1001), regulująca zadania państwa w zakresie promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia oraz aktywizacji zawodowej.

Filmy - Kwiatki (3)

 • Pielęgnowanie gwiazdy betlejemskiej w domu

  Gwiazda betlejemska, czyli wilczomecz nadobny, to jeden z najpiękniejszych kwiatów, które nieodłącznie kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia. Szczególne kolory - mocna czerwień i zieleń kwiatka - doskonale wpisuje się w nastrój zimowych świąt, stąd gwiazda betlejemska pojawia się w okolicach grudnia w wielu polskich domach! Niestety, większość z nas popełnia wiele błędów, przez które gwiazdy betlejemskie nadają się do wyrzucenia po kilku tygodniach... Jak dbać o gwiazdę betlejemską, by przez długie miesięce cieszyła nas swoim wyglądem? Zobaczcie nasz poradnik!
 • Jak pleść wianek z kwiatków?

  Wianki z kwiatów to nie tylko element tradycji - późną wiosną świętujemy przecież wianki, ale też genialny sposób na upiększanie naszych głów. Niektórym może wydawać się, że zaplatanie wianków z kwiatów to żmudna i trudna praca, a sposób ich robienia to wiedza tajemna. Nic bardziej mylnego! Zobaczcie nasz poradnik, jak pleść wianek z kwiatów - w parę chwil sami będziecie w stanie zrobić przepiękne wianki. To dziecinnie proste!
 • Kwiatki z butelek

  Drobne dekoracje można zrobić z niemal wszystkiego! W parę chwil możecie przygotować kolorowe, różnobarwne kwiatki, a dzięki temu w delikatny sposób odmienić wystrój swojego wnętrza. Plastikowe butelki idealnie nadają się do stworzenia takich kwiatków - w parę chwil, przy użyciu kolorowych farbek i nożyczek, zrobicie piękne, plastikowe kwiatki! Zobaczcie, jakie to proste!