kwarantanna

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kwarantanna (Film (2008)[Quarantine] Reż.John Erick Dowdle) ,

Artykuły - Kwarantanna (31)

Filmy - Kwarantanna (19)

 • Mirosław Hermaszewski - pierwszy Polak w kosmosie. A jak się czuje w izolacji?

  Gen. Mirosław Hermaszewski to pierwszy Polak w kosmosie. – Miałem wielką motywację, moją motywacją było to, żeby przejść wszystkie trudy, żeby wykonać lot kosmiczny – powiedział. – A naszą motywacją, którą musimy sobie wyrobić to jest to, żeby przetrwać z dobrym zdrowiem – dodał. Jak się czuje w kwarantannie? Jak wspominał swój pobyt w kosmosie? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Kangur skacze po ulicach opustoszałego australijskiego miasta

  Na opustoszałych ulicach australijskiego miasta Adelaide, podobnie jak w innych miejscach świata pojawiają się zwierzęta. W Australii nie są to owce czy jelenie, ale kangury. Przedstawiciel lokalnej fauny wydaje się być podekscytowany możliwością samotnego i spokojnego zwiedzania miasta.
 • Zamiast siedzieć w domu, "kręcili bączki" przed tłumem gapiów. Miłośnicy motoryzacji z Kalifornii wykazali się brakiem wyobraźni

  Kompletnym brakiem wyobraźni wykazali się miłośnicy motoryzacji z amerykańskiego Sacramento. Na jednej z ulic miasta zebrał się tłum gapiów, który podziwiał "kręcenie bączków", nic nie robiąc sobie z nakazu pozostania w domu, który obowiązuje w stanie Kalifornia. W końcu nielegalne zgromadzenie zostało rozpędzone przez policjantów.
 • Francuska orkiestra gra wspólnie, pomimo przeszkód

  Wszyscy kochający muzykę — pamiętamy o Was! Taką wiadomość wysłała w świat Francuska Orkiestra Narodowa — Gramy dla Was pomimo kwarantanny. Korzystając z technologii muzycy połączyli siły i budując napięcie, stopniowo wprowadzając kolejne instrumenty, przyśpieszając rytm wykonywanego utworu pozwolili nam poczuć się nie jakbyśmy byli we własnych mieszkaniach, ale na widowni gmachu filharmonii. Bez publiczności nie istniejemy — mówi Didier Benetii, grający na kotłach. Trudna sztuka zgrania oddzielonych od siebie fizycznymi barierami muzyków udała się wyśmienicie. W szczytowym momencie było ich aż 50. Zarówno orkiestrze jak i technikom odpowiedzialnym za realizację nagrania należą się owacje na stojąco!