kurier

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kurier (Film (2011)[Courier] Reż.Hany Abu-Assad) ,

Artykuły - Kurier (51)

Filmy - Kurier (9)

 • Kurier niedbale dostarcza paczkę. Rzuca nią pod drzwi

  Jakie mogą być konsekwencje lenistwa w pracy? Na przykład międzynarodowy rozgłos. Tak się stało w przypadku pewnego kuriera, który nie chciał wysilić się na dobrze wykonaną pracę i paczkę, którą miał dostarczyć rzucił z rozmysłem pod drzwi. Teraz świeci jako przykład tego, jak nie wykonywać kurierskich obowiązków.
 • Kurier ćwiczy w trakcie doręczania przesyłki

  Takiej dostawy jeszcze nie widzieliście! Dla jednego z kurierów Amazona czas doręczania przesyłek to również idealny czas na ćwiczenia fizyczne. Zobaczcie, jak sprawnie i efektownie łączy jedno z drugim.
 • Mężczyzna walczy na ulicy z... indykiem. Zawzięte zwierzę nie odpuszcza!

  Pewnemu kurierowi zdarzyła się kuriozalna przygoda. Na chodniku przed szpitalem zaatakował go... indyk. Mężczyzna nie mógł się odpędzić, a próbował, przeganiając zwierzę własną kurtką. Nie było mu chyba do śmiechu, bo schował się w końcu w samochodzie, śmiali się jednak obserwujący wszystko z okna pracownicy szpitala. Musicie to zobaczyć!
 • Kurier po dostarczeniu przesyłki... gra w klasy

  Miła niespodzianka czekała na mieszkańców tego domu, gdy zajrzeli do nagrania z kamery zamontowanej przy drzwiach. Okazało się, że gra w klasy wymalowana na chodniku przed domem posłużyła do zabawy... kurierowi. Mężczyzna po dostarczeniu przesyłki, szybkim krokiem pokonał wszystkie pola. Zawodowiec!