Kuna

Artykuły - Kuna (5)

 • Bułgarski lew i chorwacka kuna włączone do ERM II

  Bułgarski lew i chorwacka kuna włączone do ERM II

  Bułgaria i Chorwacja bliżej strefy euro. Dziś oba kraje zostały włączone do mechanizmu kursu walutowego ERM II. To pierwszy etap przyjęcia euro. Zdaniem ekspertów finale przyjecie ma się dokonać w 2023 roku.
 • Kuny zaatakowały ubezpieczycieli

  Kuny zaatakowały ubezpieczycieli

  Futerkowe zwierzęta, które od lat niszczą auta i domy za Odrą, rozpoczęły inwazję na Polskę - alarmuje "Puls Biznesu".
 • Rezygnacja Wiceprezesa Zarządu

  Zarząd Mobile Factory S.A. informuje, iż Pan Łukasz Kuna w dniu 22 lutego 2013 r., złożył oświadczenie o rezygnacji z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu z powodu ważnych przyczyn osobistych. Zarząd Spółki dziękuje Panu Łukaszowi Kuna za jego cenny wkład w rozwój Spółki. Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt. 11 załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezen
 • "Gazeta Wyborcza": Karen na Syberii - z pomocą Kuny

  "Gazeta Wyborcza": Karen na Syberii - z pomocą Kuny

  Biznesmen Andrzej Kuna, znajomy gangsterów i rosyjskiego szpiega, w imieniu polskiej spółki giełdowej Karen SA kupuje w Rosji kopalnie - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza". Po raz pierwszy w historii polska firma ma przejąć dwie rosyjskie kopalnie węgla kamiennego.
 • Na tropie chorwackiej kuny

  Czy opłaca się korzystać z karty płatniczej jadąc na wakacje do Chorwacji? Ile wynoszą koszty takich transakcji bezgotówkowych za granicą? - takie pytania zadają sobie turyści jadący na przykład do Dubrownika.