kulisy

Artykuły - Kulisy (92)

 • Kulisy infoafery: Urzędnik zeznaje o łapówkach z USA

  Kulisy infoafery: Urzędnik zeznaje o łapówkach z USA

  Amerykańskie koncerny stworzyły system korumpowania Polaków odpowiedzialnych za cyfryzację kraju - wynika z materiałów śledztwa w sprawie infoafery.
 • Kulisy eldorado łupków

  Kulisy eldorado łupków

  Tylko trzy osoby wydawały i nadzorowały setkę łupkowych koncesji, a jeśli dodać opóźnienia prac nad nowymi przepisami, to dopiero za 12 lat mamy szansę dowiedzieć się, ile gazu mamy w łupkach, alarmuje NIK w raporcie do którego dotarła "Gazeta Wyborcza".
 • Kulisy gdańskiego koncertu Bon Jovi

  Kulisy gdańskiego koncertu Bon Jovi

  19 czerwca na stadionie w Gdańsku wystąpi słynna rockowa grupa Bon Jovi. Organizatorzy ujawnili garść ciekawostek dotyczących tego koncertu.
 • RMF24: Nagranie na dyktafonie zdradza kulisy tragicznych wydarzeń na Grochowie

  RMF24: Nagranie na dyktafonie zdradza kulisy tragicznych wydarzeń na Grochowie

  Prokuratura ma nagranie rozmowy, która poprzedziła tragiczne wydarzenia w redakcji wydawnictwa Magnum X w Warszawie - dowiedzieli się reporterzy RMF FM Krzysztof Zasada i Roman Osica. Od ciosu nożem zginął tam Krzysztof Zalewski, ekspert, który między innymi zajmował się badaniem przyczyn katastrofy smoleńskiej.
 • Rosja ujawnia kulisy operacji "leśny dżihad"

  Za letnie pożary lasów w Europie odpowiada al-Kaida. Tak przynajmniej twierdzi rosyjska Federalna Służba Bezpieczeństwa.
 • Show-biznes od kulis: Kasa ponad wszystko

  Show-biznes od kulis: Kasa ponad wszystko

  Książka "Pop Babylon" przedstawia świat muzyki rozrywkowej, w którym bezwzględna walka o pieniądze przysłania jakiekolwiek ideały, a sukces mierzy się liczbą kaprysów, na jakie można sobie pozwolić.
 • Polski cyrk nie ma łatwo

  Polski cyrk nie ma łatwo

  - Dobre cyrki o wysokim poziomie artystycznym zawsze cieszą się powodzeniem - jak każde dobre widowisko. Jednak polski rynek nie należy do najłatwiejszych i bogatych. U nas raczej nie powstanie fantastyczny cyrk, bo po prostu nie ma takiego zapotrzebowania - mówi Stanisław Zalewski, dyrektor cyrku Cyrk Zalewski.
 • Z Aerosmith do Led Zeppelin. Jak było naprawdę?

  Z Aerosmith do Led Zeppelin. Jak było naprawdę?

  Steven Tyler z zespołu Aerosmith odsłania kulisy rozmów z muzykami Led Zeppelin na temat wspólnych występów.
 • Kulisy decyzji ws. Euro 2012: Surkis prostował Listkiewicza

  Kulisy decyzji ws. Euro 2012: Surkis prostował Listkiewicza

  Działacz piłkarski z Cypru, Spyros Marangos chce ujawnić dowody, które potwierdzą, iż pięciu wysoko postawionych działaczy UEFA przyjęło 11 milionów euro za przyznanie Polsce i Ukrainie Euro 2012. Zanosi się na wielki skandal. Dzisiał przypominamy kulisy najważniejszej dla polskiej i ukraińskiej piłki decyzji.
 • Keith Richards odsłania kulisy Rolling Stonesów

  Jeden z założycieli Rolling Stonesów, gitarzysta Keith Richards, ujawnia w swej autobiografii "Życie" (Life), która ma ukazać się w sprzedaży 26 października, wiele nieznanych dotychczas faktów z historii tego słynnego zespołu. Fragmenty książki opublikował w sobotę londyński "The Times".

Filmy - Kulisy (14)