kuchnia indyjska

Filmy - Kuchnia indyjska (12)

 • Kuchnia indyjska – jedna z najzdrowszych na świecie

  W dzisiejszej kuchni programu Sebastian Olma postanowił przybliżyć nam nieco kilka charakterystycznych dań dla kuchni indyjskiej. Jak przygotować kurczaka tikka masala z aromatycznie przyprawionym ryżem? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jalebi – tradycyjne ciasto z Indii

  Kochasz pączki i prażynki? W takim razie indyjskie jalebi również przypadnie ci do gustu. Tradycyjnie ciasto wyciskane jest na rozgrzany olej ze szmatki, jednak w domu możesz użyć do tego szprycownicy do mas. Jalebi ma okrągły i płaski kształt. Ciastka są bardzo słodkie i bardzo tłuste, ale warte grzechu! Dowiedz się, jak zrobić idealne jalebi.
 • Chicken 65, czyli Kurczak 65 – klasyka kuchni indyjskiej

  Czym jest tajemniczy kurczak 65? To danie można zaleźć w restauracjach serwujących kuchnię indyjską. Jednak kurczaka 65 możesz również zrobić we własnej kuchni! Potrawa jest dość pikantna i chrupiąca, a to za sprawą smażenia na głębokim oleju. Dowiedz się, jak zrobić idealnego kurczaka 65.
 • Placki moong dal dosa – jak je zrobić?

  Zastanawiasz się, jak zrobić idealne placki moong dal dosa? Już dziś możesz to restauracyjne danie wykonać we własnym domu. Placki moong dal dosa doskonale zastępują naleśniki. Spraw domownikom niespodziankę i zrób nieznane im danie. Przyrządź na obiad indyjskie placki moong dal dosa.