którą dajesz

Artykuły - Którą dajesz (3)

 • Znów kupiłeś za dużo? Poznaj marketingowe sztuczki, na które dajemy się złapać

  Znów kupiłeś za dużo? Poznaj marketingowe sztuczki, na które dajemy się złapać

  Zdarzyło ci się wejść do sklepu i zrobić zakupy, których nie planowałeś? Prawdopodobnie uległeś kilku sprytnym sztuczkom sprzedawców.
 • Inwestycje, które dają zysk

  Co łączy producenta kapeluszy ze spółką informatyczną, a także firmą spedycyjną? Każdy z tych podmiotów znajduje się w inwestycyjnym portfelu notowanej na rynku NewConnect spółki ABS Investment S.A. Aktualnie spółka dysponuje udziałami należącymi do 22 podmiotów notowanych zarówno na GPW jak również na rynku NewConnect. Wiele wskazuje, że inwestycyjny portfel ABS Investment S.A. powiększy się o kolejne podmioty. Spółka prowadzi stały monitoring rynku w poszukiwaniu najbardziej perspektywicznych firm, których profil działalności a także potencjał rynku rokuje realne szanse na wzrost osiąganych zysków.
 • Lokaty, które dają nawet 10 procent zysku

  Lokaty, które dają nawet 10 procent zysku

  Na lokacie z funduszem inwestycyjnym banki oferują klientom nawet 10 proc. zysku w skali roku - wynika z raportu przygotowanego przez Open Finance. Tak wysokie oprocentowanie proponują: Polbank i MultiBank. Faktycznie jednak na lokatę trafia tylko część z wpłaconych pieniędzy. Reszta trafia do wybranego lub wybranych funduszy inwestycyjnych.

Filmy - Którą dajesz (1)