księżna Kate

Artykuły - Księżna Kate (47)

Filmy - Księżna Kate (4)

 • Księżna Kate uczestniczyła w sesjach terapeutycznych swojego brata Jamesa

  Kate Middleton wspierała swojego brata podczas jego terapii. James Middleton otwarcie mówił o swojej depresji. „Nie mogłem spać, czytać książek, oglądać filmów, jeść” - wspominał w jednym z wywiadów. Ostatecznie zdecydował się na prawie roczną terapię kognitywno-behawioralną. Na niektóre z sesji przychodził z rodziną, w tym też z księżną Kate. Dzięki temu bliscy mogli lepiej zrozumieć Jamesa i jego problem. Żona księcia Williama na co dzień aktywnie angażuje się w kwestie zdrowia psychicznego. Ostatnio chociażby wzięła udział w kampanii „Every Mind Matters”.
 • Brytyjska para książeca już w Polsce

  W poniedziałek po godz. 13.30 w Warszawie wylądował samolot z księciem i księżną Cambridge Williamem i Kate na pokładzie. Para książęca spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą i pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą, odwiedzi Muzeum Powstania Warszawskiego, a w Gdańsku - Europejskie Centrum Solidarności.
 • Od podwórka do księżnej Kate – polski szumiący miś

  Zaczęło się od rozmów z innymi młodymi mamami i… przepalonej suszarki. Teraz dwie siostry, dzięki swojej pomysłowości i ciężkiej pracy, mogą się pochwalić wspaniale prosperującą firmą, która zdobywa serca wszystkich, którzy ją poznają. Poznajcie historię Zuzi i Juli oraz ich innowacyjnego pluszaka. - W Polsce bardzo szybko rozniosła się wieść tzw. “pocztą pantoflową”. Na rynek zagraniczny zaczęłyśmy powoli wchodzić, kiedy w Anglii urodziła się księżniczka Charlotte i postanowiłyśmy wysłać księżnej Kate i księciu Williamowi misia w prezencie. Odbiło się to sporym echem w mediach. Temat podchwyciły m.in. portale plotkarskie w Polsce, a w angielskim “Daily Mail” ukazał się artykuł, że Polki wysłały nowonarodzonej księżniczce szumiącego misia. Wtedy otworzył się dla nas rynek międzynarodowy - zdradza Zuzanna Sielicka-Kalczyńska, współwłaścicielka firmy.
 • Tej drużynie kibicuje księżna Kate

  W dzisiejszym odcinku flesza sportowego powiemy wam, komu kibicuje księżna Kate. Zobaczycie też piękne trafienie 16-latka.