mobtech - książki

Artykuły - Książki (11)

 • Audiobooki na smartfonach w T-Mobile

  Audiobooki na smartfonach w T-Mobile

  T-Mobile oddaje do użytku swoim klientom aplikację stworzoną we współpracyz serwisem Audioteka.pl. Aplikacja oferuje dostęp do największej w Polsce bazy audiobooków i dostępna jest już w sklepie Google Play. Klienci T-Mobile będą mogli pobrać ją bezpłatnie. Dodatkowo T-Mobile będzie sprzedawało telefony już z zainstalowaną aplikacją wraz z przykładowymi rozdziałami najpopularniejszych książek.
 • iPhone wyświetla książki chronione przed kopiowaniem

  iPhone wyświetla książki chronione przed kopiowaniem

  Druga wersja bezpłatnej aplikacji txtr dla iPhone'a - stworzona przez start-up o tej samej nazwie - pozwala na wyświetlanie na tym aparacie e-booków chronionych za pomocą metody Adobe DRM.
 • Książka telefoniczna w komórce

  Książka telefoniczna w komórce

  Spółka Polskie Książki Telefoniczne (pkt.pl) - dostawca danych teleadresowych wprowadza mobilny dostęp do bazy firm i instytucji mobile.pkt.pl. Nowa funkcja pozwala uzyskać za pomocą telefonu komórkowego dane teleadresowe pochodzące z bazy pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne, a następnie zlokalizować na mapie wybrane firmy i instytucje.
 • Jak zastrzec numer w książce telefonicznej

  Jak zastrzec numer w książce telefonicznej

  Jak umieścić numer telefonu w ogólnokrajowej książce telefonicznej i ogólnokrajowym biurze numerów? Jak go zastrzec? Informacje na ten temat podał Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE).
 • Zamieszanie z książkami telefonicznymi

  Zamieszanie z książkami telefonicznymi

  Uwaga na osoby, które bazując na niewiedzy, mogą oferować telefoniczne książki telefoniczne Telekomunikacji Polskiej za dodatkową opłatą. W rzeczywistości książki telefoniczne TP dostępne są bezpłatnie.
 • Apple iPhone - rewolucja czy porażka?

  Apple iPhone - rewolucja czy porażka?

  Pierwsze emocje po prezentacji iPhone'a już opadły. Pora na rzetelną analizę, mającą na celu określenie, co rzeczywiście potrafi ten sprzęt.
 • MMS-y w oczach studentów

  Nokia i Contra Publishing poinformowały dzisiaj o premierze rynkowej see what I'm talking about? (widzisz o czym mówię?), książki pokazującej w jaki sposób wiadomości multimedialne MMS zmieniają sposób komunikacji międzyludzkiej. Czwórce studentów londyńskiej Central Saint Martins College of Art and Design (Akademia Sztuk Pięknych i Wzornictwa) pozwolono "zajrzeć w przyszłość" komunikacji MMS. Nokia wypożyczyła kilka aparatów Nokia 7650 agencji reklamowej Contra
 • Co z książkami telefonicznymi?

  TP S.A., zgodnie z zapisami prawa telekomunikacyjnego ma obowiązek dostarczania bezpłatnych książek telefonicznych tym wszystkim swoim abonentom, którzy sobie tego życzą. W tym roku niektórzy z nich dostali książki "za rok 2002" już w marcu, inni natomiast jeszcze ich nie mają, co więcej - nie maja pojęcia o tym, że przysługuje im taka cegła (na dodatek wydrukowana jakąś "ekologiczną" farbą drukarską, co powoduje, iż pomieszczenie w którym leży nowa książka trzeba mocno wietrzyć.)
 • DIALOG skarży się na TP SA

  Telefonia Dialog SA poinformowała o skierowaniu skargi do Urzędu Regulacji Telekomunikacji i zwróceniu uwagi na kolejny przejaw monopolistycznej pozycji TP S.A. na naszym rynku telekomunikacyjnym. Skarga dotyczy warunków narzuconych przez TP S.A. Telefonii Dialog podczas opracowywania wspólnych książek telefonicznych.
 • Poczytaj mi komórko

  AT & T Wireless pracuje nad nową usługą, którą zaoferuje użytkownikom swojej sieci komórkowej. Będą to "książki przez telefon komórkowy". Łącząc się z odpowiednim numerem - abonent usługi będzie mógł wybrać ze spisu tytuł ulubionego utworu a następnie odsłuchać go w wykonaniu aktorów.