Krzysztof Włodarczyk

Synonimy:
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Krzysztof Włodarczyk (266)

Filmy - Krzysztof Włodarczyk (11)

 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk dla Interii: W boksie jedziemy na stawkach minimalnych. Wideo

  Jeśli chodzi o boks, to proszę mi wierzyć, że nie mamy za bardzo z czego schodzić w kontekście stawek za walkę. Mam nadzieję, ze kiedy pandemia już się skończy, to wszystko wróci do normy i będziemy za walki w ringu zarabiać tyle co poprzednio, a może i nawet jeszcze więcej, na razie mamy naprawdę minimalne stawki - mówi w rozmowie ze Zbigniewem Czyżem Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.
 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk dla Interii: Chcę jeszcze stoczyć dwie, trzy walki o mistrzostwo świata. Wideo

  - Nie mogę się już doczekać, kiedy będzie znany termin mojej walki o mistrzostwo świata, najprawdopodobniej z Ilungą Makabu. Chciałbym zacząć w stu procentach przygotowywać się do niej zarówno fizycznie jak i mentalnie. Prawdopodobnie będzie to wrzesień, październik lub listopad. Zamierzam wygrać jeszcze dwa, może trzy pojedynki o mistrzowski pas i na tarczy zakończyć karierę - mówi w rozmowie z Interią Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.
 • Krzysztof Włodarczyk o karierze Dawida Kosteckiego. Wideo

  - Może nie byłby mistrzem świata, ale miał predyspozycje, by walczyć o mistrzostwo, ale niestety w głowie miał inne plany - powiedział Krzysztof Włodarczyk o zmarłym 2 sierpnia 2019 roku Dawidzie Kosteckim, dodając, że jego karierę blokowały problemy z prawem.
 • Krzysztof Włodarczyk o śmierci Dawida Kosteckiego. Wideo

  - Nie do końca wierzę w okoliczności jego śmierci - powiedział Krzysztof Włodarczyk o samobójstwie Dawida Kosteckiego.