Krzysztof Rutkowski

Synonimy:
Rutkowski Krzysztof,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Krzysztof Rutkowski (66)

 • "Ach, ten ślub!": Krzysztof Rutkowski na ślubnym kobiercu

  "Ach, ten ślub!": Krzysztof Rutkowski na ślubnym kobiercu

  W najbliższym odcinku programu TVN Style "Ach, ten ślub!" prowadzące show, projektantka nowoczesnych sukien Magda Socha-Włodarska i dekoratorka Agnieszkę Winnicką, będą gościć w pałacu w Rozalinie, gdzie ślub wezmą Maja Plich i Krzysztof Rutkowski.
 • Krzysztof Rutkowski skazany na rok więzienia w zawieszeniu

  Krzysztof Rutkowski skazany na rok więzienia w zawieszeniu

  Rok więzienia w zawieszeniu i 20 tys. zł grzywny to wyrok stołecznego sądu wobec Krzysztofa Rutkowskiego za bezprawne prowadzenie działalności detektywistycznej w latach 2004-2006 i kierowanie bezprawnym pozbawieniem wolności. Część zarzutów umorzono.
 • Krzysztof Rutkowski śpiewa w utworze "Jesteś aniołem"

  Krzysztof Rutkowski śpiewa w utworze "Jesteś aniołem"

  Detektyw Krzysztof Rutkowski gościnnie wystąpił w teledysku grupy Fisher "Jesteś aniołem". Nie obeszło się również bez wokalnego epizodu.
 • Peja obraża Rutkowskiego na koncercie

  Peja obraża Rutkowskiego na koncercie

  Poznański raper bardzo zdecydowanie podsumował ostatnie doniesienia medialne, na temat detektywa Rutkowskiego.
 • Zaginięcie Ewy Tylman: Wniosek o areszt dla współpracownika Krzysztofa Rutkowskiego

  Zaginięcie Ewy Tylman: Wniosek o areszt dla współpracownika Krzysztofa Rutkowskiego

  Prokuratura Okręgowa w Poznaniu złożyła w niedzielę wniosek o areszt dla współpracownika Krzysztofa Rutkowskiego - Radosława B. Zdaniem śledczych mężczyzna miał utrudniać śledztwo w sprawie poszukiwań Ewy Tylman i nakłaniać świadka do składania fałszywych zeznań.
 • Sąd Najwyższy bezlitosny dla Krzysztofa Rutkowskiego

  Sąd Najwyższy bezlitosny dla Krzysztofa Rutkowskiego

  Sąd Najwyższy oddalił we wtorek kasacje skazanych w procesie tzw. śląskiego gangu paliwowego. Tym samym ostateczny stał się wyrok 1,5 roku więzienia za "wypranie" 2,3 mln. zł dla byłego posła i detektywa Krzysztofa Rutkowskiego oraz przepadek tych pieniędzy.
 • Zaginięcie Iwony Wieczorek: Krzysztof Rutkowski wie, kim może być "mężczyzna z ręcznikiem"

  Zaginięcie Iwony Wieczorek: Krzysztof Rutkowski wie, kim może być "mężczyzna z ręcznikiem"

  Zdaniem Krzysztofa Rutkowskiego poszukiwany przez policję "mężczyzna z ręcznikiem" to ok. 50-letni Stefan R. Detektyw przekazał swoje ustalenia policji - informuje Radio Gdańsk.
 • Brytyjczycy zatrzymali nie tego Polaka co trzeba?

  Brytyjczycy zatrzymali nie tego Polaka co trzeba?

  Brytyjscy policjanci mogli popełnić koszmarny błąd. Jak podawało RMF24, londyńscy śledczy przekazali polskim policjantom, że zatrzymali Piotra K., jednego z najbardziej poszukiwanych w Polsce przestępców. Są jednak poważne podejrzenia, że doszło do pomyłki - Krzysztof Rutkowski powiedział RMF FM, że zgłosiła się do niego matka zatrzymanego mężczyzny, która twierdzi, że jej syn to nie poszukiwany Piotr K.
 • Rutkowski prawomocnie skazany na 1,5 roku więzienia ws. paliwowej

  Rutkowski prawomocnie skazany na 1,5 roku więzienia ws. paliwowej

  Właściciel firmy detektywistycznej Krzysztof Rutkowski został skazany na 1,5 roku więzienia sprawie "śląskiej mafii paliwowej", która wyłudziła od państwa prawie 500 mln zł. Prokuratura zarzuciła mu m.in. pranie pieniędzy pochodzących z przestępstwa.
 • Olewnik winny pomówienia Rutkowskiego

  Olewnik winny pomówienia Rutkowskiego

  Sąd Okręgowy w Płocku podtrzymał wyrok pierwszej instancji o warunkowym umorzeniu sprawy Włodzimierza Olewnika oskarżonego przez Krzysztofa Rutkowskiego o pomówienie i znieważenie. Sąd podtrzymał zarazem nakaz przeproszenia Rutkowskiego przez Olewnika.

Filmy - Krzysztof Rutkowski (11)

 • Luiza Kobyłecka o życiu bez Krzysztofa Rutkowskiego

  Luiza Kobyłecka, była partnerka i asystentka Krzysztofa Rutkowskiego, opowiedziała w studiu "Dzień Dobry TVN" o rozstaniu z detektywem oraz swoich planach na przyszłość. Podkreśliła, że nie ma żalu do detektywa, a ich związek uważa za bardzo szczery (Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Rutkowski o zniknięciu Katarzyny W.

  Katarzyna W. zniknęła z łódzkiego mieszkania, które rodzicom zmarłej Magdy udostępnił Krzysztof Rutkowski. Jak poinformował detektyw, kobieta zostawiła listy pożegnalne. W mieszkaniu znaleziono też ślady męskiego obuwia (Agencja TVN/TVN24).
 • "Krzysztof Rutkowski, słucham?"

  17 marca kanał TV4 zaprezentuje dokument "Krzysztof Rutkowski, słucham?", przybliżający sylwetkę kontrowersyjnego detektywa.
 • Rutkowski: Jest dowód ws. śmierci Magdy

  Krzysztof Rutkowski przekazał katowickiej prokuraturze dowód w sprawie śmierci półrocznej Magdy. - To rękawiczki, które miała Katarzyna W. w trakcie przykrywania kawałkami gruzu martwego dziecka - oświadczył (Agencja TVN/TVN24).