Krzysztof Kwiatkowski

Synonimy:
Kwiatkowski Krzysztof,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Krzysztof Kwiatkowski (124)

Filmy - Krzysztof Kwiatkowski (24)

 • Jest akt oskarżenia przeciwko prezesowi Najwyższej Izby Kontroli

  Prokuratura Krajowa skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko prezesowi NIK Krzysztofowi Kwiatkowskiemu. Obejmuje on też byłego posła, Jana B., oraz kontrolera w rzeszowskiej delegaturze Najwyższej Izbie Kontroli, Pawła A. - Krzysztofowi Kwiatkowskiemu zarzucono cztery przestępstwa nadużycia władzy, polegające na wpływie na postępowania konkursowe dyrektora delegatury NIK w Łodzi, wicedyrektora delegatury NIK w Rzeszowie, dyrektora departamentu środowiska NIK, oraz podżeganie do przekroczenia uprawnień i nadużycia władzy przez wiceprezesa NIK - wyjaśnia Ewa Bialik z Prokuratury Krajowej. (TVN24/x-news)
 • Kwiatkowski: PO musi odzyskać wyborców

  Do wyborów w Rybniku podeszliśmy rutynowo; PiS podszedł do sprawy daleko poważniej. Wystawiliśmy słabego kandydata. Źle się stało. To polityczny błąd. Musimy posypać głowę popiołem i odzyskać dobre relacje z wyborcami. Musimy odebrać tę sytuację na Śląsku jako dzwonek alarmowy i mieć dużą motywację, żeby zmieniać się także na płaszczyźnie krajowej - mówi Krzysztof Kwiatkowski w Kontrwywiadzie RMF FM.
 • Kwiatkowski: Nie chodziło o fajerwerki

  Dobrze oceniam pomysły premiera dotyczące utrzymania wzrostu gospodarczego i pomocy polskiej rodzinie. Jeśli ktoś oczekiwał fajerwerków, to się zawiódł. Ja sam natomiast oczekiwałem od Donalda Tuska konkretnego scenariusza do realizacji i ten scenariusz otrzymałem - tak o "drugim expose" premiera mówił Krzysztof Kwiatkowski z PO.
 • Krzysztof Kwiatkowski: Mój bohater dojrzewa

  Artur nareszcie zaczyna myśleć o przyszłości i ustatkowaniu się. Postanawia nawet oświadczyć się Natalii - Krzysztof Kwiatkowski zdradza nam, co czeka jego bohatera w szóstym sezonie serialu "Hotel 52".