Krzysztof Kwiatkowski

Synonimy:
Kwiatkowski Krzysztof,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Krzysztof Kwiatkowski (124)

Filmy - Krzysztof Kwiatkowski (23)

 • Kwiatkowski: PO musi odzyskać wyborców

  Do wyborów w Rybniku podeszliśmy rutynowo; PiS podszedł do sprawy daleko poważniej. Wystawiliśmy słabego kandydata. Źle się stało. To polityczny błąd. Musimy posypać głowę popiołem i odzyskać dobre relacje z wyborcami. Musimy odebrać tę sytuację na Śląsku jako dzwonek alarmowy i mieć dużą motywację, żeby zmieniać się także na płaszczyźnie krajowej - mówi Krzysztof Kwiatkowski w Kontrwywiadzie RMF FM.
 • Kwiatkowski: Nie chodziło o fajerwerki

  Dobrze oceniam pomysły premiera dotyczące utrzymania wzrostu gospodarczego i pomocy polskiej rodzinie. Jeśli ktoś oczekiwał fajerwerków, to się zawiódł. Ja sam natomiast oczekiwałem od Donalda Tuska konkretnego scenariusza do realizacji i ten scenariusz otrzymałem - tak o "drugim expose" premiera mówił Krzysztof Kwiatkowski z PO.
 • Krzysztof Kwiatkowski: Mój bohater dojrzewa

  Artur nareszcie zaczyna myśleć o przyszłości i ustatkowaniu się. Postanawia nawet oświadczyć się Natalii - Krzysztof Kwiatkowski zdradza nam, co czeka jego bohatera w szóstym sezonie serialu "Hotel 52".
 • Krzysztof Kwiatkowski zaprasza do teatru

  "Wyzwolenie" w Teatrze STU i "Irydion" w Teatrze Polskim - to dwa spektakle, nad którymi pracuje obecnie znany z "Hotelu 52" Krzysztof Kwiatkowski. - To wspaniałe, że mogę spotykać się z publicznością również w ten sposób - mówi aktor.