Film - Krzysztof Ibisz

Artykuły - Krzysztof Ibisz (95)

 • Krzysztof Ibisz: Przewodnik po Berlinie

  Krzysztof Ibisz: Przewodnik po Berlinie

  Ostatnich kilka dni Krzysztof Ibisz wraz ze swoim najstarszym synem spędził w Berlinie. W instagramowych relacjach z podróży najwięcej uwagi poświęcił Kreuzbergowi. Nazywa ją "najbardziej odjechaną dzielnicą Berlina".
 • Ślubne nagranie Krzysztofa Ibisza hitem internetu

  Ślubne nagranie Krzysztofa Ibisza hitem internetu

  Krzysztof Ibisz jest obecny w rodzimym show-biznesie od wielu lat. Doskonale wie, jak działają media i jak podsycić zainteresowanie fanów. Ostatnio w jego instagramowej galerii pojawił się krótki filmik z panną młodą, w którym mówił o trzecim ślubie, miłości i pochwalił się obrączką na palcu. Nic dziwnego, że publikacja wywołała niemałe zamieszanie w sieci. Internauci zaczęli nawet gratulować nowożeńcom! W komentarzach znajdziemy też kilka zdań od byłej żony prezentera.
 • ​Krzysztof Ibisz: Pracujemy nad specjalnymi odcinkami "Tańca z Gwiazdami"

  ​Krzysztof Ibisz: Pracujemy nad specjalnymi odcinkami "Tańca z Gwiazdami"

  Fani tanecznego show Polsatu nie muszą czekać do jesieni, by zobaczyć, jak gwiazdy radzą sobie na parkiecie. Krzysztof Ibisz wyjawił, że wraz z Pauliną Sykut-Jeżyną pracuje obecnie na planie programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Od 1 czerwca powstają specjalne odcinki tego programu, które trafią na antenę w najbliższych tygodniach, czyli jeszcze przed wznowieniem 11. edycji, które zaplanowano na wrzesień.
 • Najciekawsze pupile celebrytów. Zwierzęta, w których zakochują się gwiazdy

  Najciekawsze pupile celebrytów. Zwierzęta, w których zakochują się gwiazdy

  Eugeniusz Bodo zabierał swojego ogromnego doga do warszawskich kawiarni. Mike Tyson miał kilka tygrysów, potem zaczął hodować gołębie. Z kolei George Clooney przez 18 lat opiekował się świnką wietnamską. Które zwierzęta zdobywają serca gwiazd?
 • Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz: Koszmarna noc

  Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz: Koszmarna noc

  Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz rozmawiali ze sobą podczas transmisji na żywo na Instagramie. Wspominali programy, które kiedyś razem oraz festiwale, których byli gospodarzami. Młynarska zaskoczyła Ibisza wyznaniem, że uważa go za najlepszego prezentera w Polsce. Oboje zaskoczyli też fanów opowieścią o pełnej emocji nocy, którą spędzili razem w Płocku.
 • Co robią gwiazdy, żeby nie przytyć podczas domowej izolacji

  Co robią gwiazdy, żeby nie przytyć podczas domowej izolacji

  Krzysztof Ibisz biega po klatce schodowej. Otylia Jędrzejczak udowadnia, że nawet w drodze między lodówką i blatem kuchennym można wykonywać ćwiczenia. A Karolina Gilon wymachuje butelkami wody. Oto pomysły gwiazd na aktywność fizyczną podczas domowej izolacji.
 • ​Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz poprowadzą... finał Ultraligi

  ​Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz poprowadzą... finał Ultraligi

  Para prezenterów, która od kilku sezonów prowadzi program "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami", zmierzy się teraz z nowym wyzwaniem. Będą gospodarzami finału Ultraligi, czyli organizowanych przez kanał Polsat Games rozgrywek dla fanów gier komputerowych.
 • Krzysztof Ibisz kończy 55 lat. Jak będzie celebrował urodziny?

  Krzysztof Ibisz kończy 55 lat. Jak będzie celebrował urodziny?

  We wtorek, 25 lutego, Krzysztof Ibisz obchodzi 55. urodziny. Tego dnia odwiedzi swoją mamę i przekaże jej bukietów kwiatów, by podziękować jej za cud narodzin.
 • Krzysztof Ibisz: Nie jestem jeszcze gotowy na demakijaż

  Krzysztof Ibisz: Nie jestem jeszcze gotowy na demakijaż

  Krzysztof Ibisz podkreśla, że bohaterki "Demakijażu" to kobiety wyjątkowe, pełne uroku i o bogatej osobowości. Naturalna ciekawość drugiego człowieka sprawia, że znane Polki zrzucają przed nim medialną maskę, zdobywają się na prywatne zwierzenia i odkrywają swoje największe tajemnice. Dziennikarz natomiast zdradza, że sam nie jest jeszcze gotowy na demakijaż.
 • Jedyna męska przyjemność Krzysztofa Ibisza

  Jedyna męska przyjemność Krzysztofa Ibisza

  Krzysztof Ibisz ostatnimi czasy z upodobaniem nosi bródkę. Prezenter telewizyjny do pielęgnowania zarostu przywiązuje dużą wagę. "To jest moja jedyna męska przyjemność" - deklaruje.

Zdjęcia - Krzysztof Ibisz (1)

Filmy - Krzysztof Ibisz (6)

 • "Demakijaż": Socha u Ibisza

  Małgorzata Socha gościła u Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż". Czego dowiedzieliśmy się o utalentowanej aktorce?
 • "Taniec z Gwiazdami": Ibisz o surowych ocenach dla Żyły

  Krzysztof Ibisz opowiada o tym, co zasskoczyło go w pierwszym odcinku dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami", a także o surowych ocenach jurorów dla Justyny Żyły.
 • Krzysztof Ibisz: Nie jestem jeszcze gotowy na demakijaż

  Krzysztof Ibisz podkreśla, że bohaterki "Demakijażu" to kobiety wyjątkowe, pełne uroku i o bogatej osobowości. Naturalna ciekawość drugiego człowieka sprawia, że znane Polki zrzucają przed nim medialną maskę, zdobywają się na prywatne zwierzenia i odkrywają swoje największe tajemnice. Dziennikarz natomiast zdradza, że sam nie jest jeszcze gotowy na demakijaż.
 • Krzysztof Ibisz planuje trzeci ślub?

  Trwają castingi do nowego programu Polsatu "Cztery wesela i podróż". Z tej okazji Krzysztof Ibisz przypomniał swoje dwa śluby i zasugerował, że być może czeka go jeszcze jeden.
 • Krzysztof Ibisz: Wyjątkowa więź z psem

  Krzysztof Ibisz jest zachwycony swoim półrocznym psem. Twierdzi, że nawiązał z nim wyjątkową więź i poświęca mu bardzo dużo czasu. Uwielbia zwłaszcza wspólne spacery.
 • Krzysztof Ibisz: Kobiety stają się lepsze od mężczyzn

  Na antenie Polsat Café wystartował 4. sezon programu "Demakijaż". Krzysztof Ibisz po raz kolejny pokaże swoje bohaterki jako kobiety, a nie tylko uznane artystki.