Krzysztof Gojdź

Artykuły - Krzysztof Gojdź (15)

 • Gojdź apeluje do Polaków, by wyjeżdżali z Polski

  Gojdź apeluje do Polaków, by wyjeżdżali z Polski

  ​Znany lekarz medycyny estetycznej nie ukrywa, że jest zbulwersowany wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Jak podkreśla, jest mu wstyd też przed swoimi znajomymi z zagranicy, że takie kontrowersyjne decyzje zapadają w kraju członkowskim UE. Jego zdaniem to powrót do średniowiecza. Lekarz solidaryzuje się więc z kobietami, które straciły poczucie bezpieczeństwa, i całym sercem wspiera te, które mają odwagę wyjść na ulicę i walczyć o swoje prawa.
 • Krzysztof Gojdź: Co robi w Stanach Zjednoczonych?

  Krzysztof Gojdź: Co robi w Stanach Zjednoczonych?

  Krzysztof Gojdź jest jednym z najbardziej znanych polskich lekarzy. Wszystko za sprawą programów telewizyjnych o chirurgii plastycznej, których był gwiazdą.
 • Krzysztof Gojdź apeluje do kobiet

  Krzysztof Gojdź apeluje do kobiet

  Krzysztof Gojdź jest jednym z najbardziej znanych polskich lekarzy. Wszystko za sprawą jego przychylnego podejścia do show-biznesu.
 • Krzysztof Gojdź o tajemniczym projekcie

  Krzysztof Gojdź o tajemniczym projekcie

  Krzysztof Gojdź deklarował ostatnio, że ma dość polskiego show-biznesu. Tymczasem po raz kolejny pojawił się na jednej z branżowych imprez.
 • Krzysztof Gojdź planuje ślub! Znamy szczegóły

  Krzysztof Gojdź planuje ślub! Znamy szczegóły

  Krzysztof Gojdź nazywany przez wielu "lekarzem gwiazd" deklarował ostatnio, że zamierza stronić od show-biznesu. Tymczasem znów pojawił się na jednym z eventów.
 • Krzysztof Gojdź: dlaczego zniknął z show-biznesu?

  Krzysztof Gojdź: dlaczego zniknął z show-biznesu?

  Krzysztof Gojdź jest jednym z najbardziej znanych polskich lekarzy. Wszystko za sprawą jego romansu z show-biznesem.
 • Krzysztof Gojdź na zdjęciu z młodości

  Krzysztof Gojdź na zdjęciu z młodości

  Krzysztof Gojdź jest zdecydowanie najbardziej znanym lekarzem medycyny estetycznej w Polsce. Efekty swojej pracy chętnie pokazuje na antenie telewizji.
 • Krzysztof Gojdź: Oddaje pieniądze za występy w "TzG" na cele charytatywne

  Krzysztof Gojdź: Oddaje pieniądze za występy w "TzG" na cele charytatywne

  ​To, co mam, osiągnąłem własnymi rękoma i własną głową - podkreśla lekarz, który chce inspirować młodych ludzi do walki o samych siebie i swoją przyszłość. Twierdzi, że to właśnie z tego względu nie przejmuje się wymierzonym w niego hejtem internetowym. Krzysztof Gojdź lubi pomagać także materialnie, np. przekazując honorarium z programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami" na rzecz osób starszych lub walkę z rakiem sutka.
 • Krzysztof Gojdź: Przepiękna miłość

  Krzysztof Gojdź: Przepiękna miłość

  Krzysztof Gojdź potwierdza, że od dwóch lat jest w szczęśliwym związku. Twierdzi też, że takiej miłości jak obecnie, jeszcze dotąd nie odczuwał. Nie chce natomiast zdradzać tożsamości ukochanej osoby, aby nie prowokować niepotrzebnych plotek.
 • Dlaczego ​Krzysztof Gojdź wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

  Dlaczego ​Krzysztof Gojdź wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

  - Tańczę dla celów charytatywnych - mówi lekarz. Gospodarz "Niezwykłych przypadków medycznych" zamierza przeznaczyć wszystkie zarobione w tanecznym show Polsatu pieniądze na fundacje zajmujące się edukacja zdrowotną. Krzysztof Gojdź chce w ten sposób zwrócić uwagę na konieczność profilaktyki nowotworowej.

Filmy - Krzysztof Gojdź (11)

 • Krzysztof Gojdź: Totalnie wali mnie hejt

 • Krzysztof Gojdź: Przepiękna miłość

  Krzysztof Gojdź potwierdza, że od dwóch lat jest w szczęśliwym związku. Twierdzi też, że takiej miłości jak obecnie, jeszcze dotąd nie odczuwał. Nie chce natomiast zdradzać tożsamości ukochanej osoby, aby nie prowokować niepotrzebnych plotek.
 • Dlaczego ​Krzysztof Gojdź wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

  Tańczę dla celów charytatywnych - mówi Krzysztof Goldź. Gospodarz "Niezwykłych przypadków medycznych" zamierza przeznaczyć wszystkie zarobione w tanecznym show Polsatu pieniądze na fundacje zajmujące się edukacja zdrowotną.
 • Krzysztof Gojdź: Polski show-biznes? Wieś

  ​Polskim gwiazdom daleko do światowych - uważa Krzysztof Gojdź. Chwali otwartą i przyjacielską postawę aktorów i celebrytów poznanych podczas festiwalu filmowego w Cannes.