Krzysztof Gojdź

Artykuły - Krzysztof Gojdź (14)

 • Krzysztof Gojdź: Co robi w Stanach Zjednoczonych?

  Krzysztof Gojdź: Co robi w Stanach Zjednoczonych?

  Krzysztof Gojdź jest jednym z najbardziej znanych polskich lekarzy. Wszystko za sprawą programów telewizyjnych o chirurgii plastycznej, których był gwiazdą.
 • Krzysztof Gojdź apeluje do kobiet

  Krzysztof Gojdź apeluje do kobiet

  Krzysztof Gojdź jest jednym z najbardziej znanych polskich lekarzy. Wszystko za sprawą jego przychylnego podejścia do show-biznesu.
 • Krzysztof Gojdź o tajemniczym projekcie

  Krzysztof Gojdź o tajemniczym projekcie

  Krzysztof Gojdź deklarował ostatnio, że ma dość polskiego show-biznesu. Tymczasem po raz kolejny pojawił się na jednej z branżowych imprez.
 • Krzysztof Gojdź planuje ślub! Znamy szczegóły

  Krzysztof Gojdź planuje ślub! Znamy szczegóły

  Krzysztof Gojdź nazywany przez wielu "lekarzem gwiazd" deklarował ostatnio, że zamierza stronić od show-biznesu. Tymczasem znów pojawił się na jednym z eventów.
 • Krzysztof Gojdź: dlaczego zniknął z show-biznesu?

  Krzysztof Gojdź: dlaczego zniknął z show-biznesu?

  Krzysztof Gojdź jest jednym z najbardziej znanych polskich lekarzy. Wszystko za sprawą jego romansu z show-biznesem.
 • Krzysztof Gojdź na zdjęciu z młodości

  Krzysztof Gojdź na zdjęciu z młodości

  Krzysztof Gojdź jest zdecydowanie najbardziej znanym lekarzem medycyny estetycznej w Polsce. Efekty swojej pracy chętnie pokazuje na antenie telewizji.
 • Krzysztof Gojdź: Oddaje pieniądze za występy w "TzG" na cele charytatywne

  Krzysztof Gojdź: Oddaje pieniądze za występy w "TzG" na cele charytatywne

  ​To, co mam, osiągnąłem własnymi rękoma i własną głową - podkreśla lekarz, który chce inspirować młodych ludzi do walki o samych siebie i swoją przyszłość. Twierdzi, że to właśnie z tego względu nie przejmuje się wymierzonym w niego hejtem internetowym. Krzysztof Gojdź lubi pomagać także materialnie, np. przekazując honorarium z programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami" na rzecz osób starszych lub walkę z rakiem sutka.
 • Krzysztof Gojdź: Przepiękna miłość

  Krzysztof Gojdź: Przepiękna miłość

  Krzysztof Gojdź potwierdza, że od dwóch lat jest w szczęśliwym związku. Twierdzi też, że takiej miłości jak obecnie, jeszcze dotąd nie odczuwał. Nie chce natomiast zdradzać tożsamości ukochanej osoby, aby nie prowokować niepotrzebnych plotek.
 • Dlaczego ​Krzysztof Gojdź wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

  Dlaczego ​Krzysztof Gojdź wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

  - Tańczę dla celów charytatywnych - mówi lekarz. Gospodarz "Niezwykłych przypadków medycznych" zamierza przeznaczyć wszystkie zarobione w tanecznym show Polsatu pieniądze na fundacje zajmujące się edukacja zdrowotną. Krzysztof Gojdź chce w ten sposób zwrócić uwagę na konieczność profilaktyki nowotworowej.
 • Krzysztof Gojdź: Polski show-biznes? Wieś

  Krzysztof Gojdź: Polski show-biznes? Wieś

  ​Polskim gwiazdom daleko do światowych - uważa Krzysztof Gojdź. Chwali otwartą i przyjacielską postawę aktorów i celebrytów poznanych podczas festiwalu filmowego w Cannes. Uważa, że w porównaniu z nimi rodzime gwiazdy bywają zbyt wyniosłe.

Filmy - Krzysztof Gojdź (18)

 • Krzysztof Gojdź daje rady na trądzik: Absolutnie nie polecam antybiotyków

  Krzysztof Gojdź jest jednym z najbardziej znanych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Aktualnie mieszka w Stanach Zjednoczonych i tam rozwija swoją karierę. Specjalista udzielił kilku porad, jak walczyć z trądzikiem i rumieniem różowatym. - Nie polecam antybiotyków. Polecam metody BBL, gdzie możemy pozamykać naczynka. Ja w swojej praktyce wyleczyłem setki trądzików bez antybiotyków, ale trzeba się znać - powiedział. (przeAmbitni.pl/x-news)
 • Zawodowa ucieczka Krzysztofa Gojdzia

  Warszawa. Krzysztof Gojdź jest jednym z najbardziej znanych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Aktualnie mieszka w Stanach Zjednoczonych i tam rozwija swoją karierę. Specjalista otwiera już drugą klinikę za Oceanem. - Wyjechałem do Miami. Przez ostatni rok nigdzie mnie nie było. Chciałem dać odpocząć od siebie ludziom - powiedział. Przyznał również, że chciał skupić się na samym sobie i zapomnieć na chwilę o show-biznesie. - Jestem przeszczęśliwym facetem. Zakochanym i spełnionym zawodowo - zdradził.
 • Krzysztof Gojdź: Zdecydowałem, że muszę odpocząć od mediów

  Krzysztof Gojdź wyznał powód swojego zniknięcia z show-biznesu. - Zdecydowałem, że muszę odpocząć od mediów, od wywiadów, zresetować się - powiedział. Zdecydował się na zamieszkanie w Miami Beach, chociaż początkowo zakładał życie na dwa kraje. Teraz dla niego najważniejszy jest on sam, na drugim miejscu są pacjenci i dopiero na szarym końcu media. Czy żałuje czegoś, co robił podczas poprzedniego etapu swojego życia?
 • Krzysztof Gojdź o tajemniczym projekcie

  Krzysztof Gojdź o tajemniczym projekcie, nad którym pracuje. - Na pewno będzie to coś, czego ani na świecie nie było, ani nikt jeszcze w Polsce tego nie realizował. Nie chcę do końca być utożsamiany i zajmować się medycyna estetyczną. Ja już nie chcę zarabiać pieniędzy. Chcę oddać zarówno swoje serce, jaki i umiejętności osobom, które potrzebują naszej pomocy. Chciałbym działać światowo, ale charytatywnie - powiedział specjalista.