Krzysztof Brejza

Synonimy:
Brejza Krzysztof,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Krzysztof Brejza (9)

 • Prokuratura: Doszło do podpalenia

  Prokuratura: Doszło do podpalenia

  Śledztwo w sprawie pożaru przy kamienicy w Inowrocławiu, w której mieszka poseł PO Krzysztof Brejza z rodziną, zostanie wszczęte. Informację w tej sprawie przekazał PAP szef Prokuratury Rejonowej w Inowrocławiu Robert Szelągowski. "W tym momencie wiemy, że doszło do podpalenia" - oświadczył.
 • Prokuratura: Wpłynęło zawiadomienie Krzysztofa Brejzy o usiłowaniu zabójstwa jego rodziny

  Prokuratura: Wpłynęło zawiadomienie Krzysztofa Brejzy o usiłowaniu zabójstwa jego rodziny

  Do Prokuratury Rejonowej w Inowrocławiu wpłynęło zawiadomienie posła PO Krzysztofa Brejzy o usiłowaniu zabójstwa jego rodziny. "Dziś prokurator uda się na miejsce pożaru, będą wykonywane czynności sprawdzające" - powiedział PAP zastępca prokuratora rejonowego Andrzej Nowak.
 • Poseł Brejza składa zawiadomienie do prokuratury w sprawie prezesa IPN

  Poseł Brejza składa zawiadomienie do prokuratury w sprawie prezesa IPN

  Poseł PO Krzysztof Brejza złożył do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez prezesa IPN Jarosława Szarka. "Ignorując fakt, iż Andrzej Przyłębski złożył niezgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne, Prezes IPN popełnił przestępstwo niedopełnienia obowiązków" - podał Brejza.
 • PO chce od Ziobry wyjaśnień ws. listu do sędziów TK

  PO chce od Ziobry wyjaśnień ws. listu do sędziów TK

  Jeszcze w środę PO chce złożyć wniosek do marszałka Sejmu o pilne zwołanie sejmowej komisji sprawiedliwości, podczas którego minister sprawiedliwości-prokurator generalny Zbigniew Ziobro miałby wytłumaczy się z pisma, jakie wysłał do sędziów TK - poinformował poseł PO Krzysztof Brejza. Pismo Ziobry do TK spotkało się też z ostrymi reakcjami ze strony Nowoczesnej i PSL.
 • Poseł przeciwko sieci TOR

  Poseł przeciwko sieci TOR

  Poseł Krzysztof Brejza z PO wystąpił z interpelacją do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Jerzego Millera ws. przeciwdziałania rozpowszechniania dziecięcej pornografii w internecie. Posłowi nie podoba się sieć TOR, zapewniająca całkowitą anonimowość w sieci.
 • Ratujmy lasy i jeziora

  Ratujmy lasy i jeziora

  Stowarzyszenie Ochrony Środowiska Naturalnego Przyjezierze przez cały czas pilotuje realizację inwestycji przerzutu wód do Jezior: Wilczyńskiego i Budzisławskiego, która ma przyczynić się do powstrzymania degradacji Jeziora Ostrowskiego i Lasów Miradzkich.

Filmy - Krzysztof Brejza (12)