Krzysztof Bosak

Synonimy:
Bosak Krzysztof,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Krzysztof Bosak (10)

 • Krzysztof Bosak odchodzi z ruchu Pawła Kukiza

  Krzysztof Bosak odchodzi z ruchu Pawła Kukiza

  "Komitet Wyborczy Pawła Kukiza przybrał w sierpniu formę, której ani od strony politycznej, ani od strony organizacyjnej, nie mogę zaakceptować" – tak narodowiec Krzysztof Bosak tłumaczy na Facebooku decyzję o rezygnacji ze startu w wyborach z list Pawła Kukiza.
 • Nie tylko PO "kocha Polskę"

  Nie tylko PO "kocha Polskę"

  Premier Ewa Kopacz zainaugurowała dzisiaj kampanię wizerunkową "Kocham Polskę", która ma promować nowoczesny patriotyzm. Okazuje się, że akcję pod takim samym hasłem prowadzi od kilku lat Młodzież Wszechpolska.
 • Policja do sądu: Ukarać grzywną organizatora Marszu Niepodległości

  Policja do sądu: Ukarać grzywną organizatora Marszu Niepodległości

  Stołeczna policja przesłała do sądu wniosek o ukaranie grzywną organizatora Marszu Niepodległości Witolda Tumanowicza. Policja twierdzi, że nie stosował się do poleceń i przewodniczył zgromadzeniu po jego rozwiązaniu. Tumanowicz uważa, że zarzuty są nieprawdziwe.
 • Krzysztof Bosak trendsetter modowy

  Krzysztof Bosak trendsetter modowy

  No proszę. Nieco już zapomniany Krzysztof Bosak (kiedyś w LPR), całkiem nieźle (jak twierdzą damy) wyglądający rycerz Niepodległej, naprawdę lubi nieźle wyglądać. Na swoim koncie twitterowym wieszczy, co będą nosili eleganccy panowie "z gustem i pieniędzmi" następnej zimy.
 • Pożegnał się z tańcem

  Pożegnał się z tańcem

  Nie będzie dojeżdżania na "Taniec z gwiazdami" taksówką, ani rządową limuzyną. Decyzją widzów z programu odpadł Krzysztof Bosak, poseł LPR.
 • Działacz LPR zwrócił się do prokuratury ws. finansów Ligi

  Mazowiecki działacz LPR Marian Brudzyński złożył w czwartek do Prokuratury Warszawa-Śródmieście zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstw finansowych i działania na szkodę partii przez osoby odpowiedzialne za finanse w LPR. Rzecznik klubu LPR Krzysztof Bosak zapewnił, że zarzuty są "wyssane z palca".
 • Lewandowska i Bosak w "Tańcu z gwiazdami"

  Lewandowska i Bosak w "Tańcu z gwiazdami"

  Sandra Lewandowska, najseksowniejsza posłanka Samoobrony, której biust mogła podziwiać cała Polska oraz Krzysztof Bosak, kontrowersyjny poseł LPR i były przywódca Młodzieży Wszechpolskiej, będą gwiazdami 6. edycji tanecznego show TVN, donosi "Super Express".
 • Politycy w "Tańcu z gwiazdami"

  Politycy w "Tańcu z gwiazdami"

  Sandra Lewandowska z Samoobrony i Krzysztof Bosak z LPR wystąpią w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" - podaje serwis TVN24.pl.
 • Były prezes Wszechpolaków w Radzie TVP

  Były prezes Wszechpolaków w Radzie TVP

  Najmłodszy poseł Ligi Polskich Rodzin Krzysztof Bosak, który do grudnia ubiegłego roku był prezesem Młodzieży Wszechpolskiej, został wybrany nowym przewodniczącym Rady Programowej TVP. Zastąpił on na tym stanowisku swojego partyjnego kolegę Daniela Pawłowca.
 • PiS-u nie kochamy, ale rządzić musimy

  PiS-u nie kochamy, ale rządzić musimy

  "Super Express" był na tajnym obozie szkoleniowym wszechpolaków. Cichcem, po nocy poseł LPR Krzysztof Bosak pouczał Młodzież Wszechpolską.

Filmy - Krzysztof Bosak (35)