Krzysztof Bondaryk

Artykuły - Krzysztof Bondaryk (31)

Filmy - Krzysztof Bondaryk (3)

  • "Bzdury po prostu". Były szef ABW o zarzutach białostockiej prokuratury

    Były szef ABW gen. Krzysztof Bondaryk został przesłuchany w Prokuraturze Regionalnej w Białymstoku w charakterze podejrzanego. Usłyszał zarzuty, ale nie może ich ujawnić. – To bzdury po prostu – powiedział Bondaryk zapytany o ich treść. (TVN24/x-news)
  • Graś: ABW zdarzały się wpadki

    Krzysztof Bondaryk chciał budować ABW na kształt zbliżony do FBI. Minister Cichocki widział to inaczej - tak powody odejścia szefa ABW tłumaczy Paweł Graś. - Pod rządami Krzysztofa Bondaryka ABW działała sprawnie; to był najlepszy okres funkcjonowania służb po 1989 roku. Zdarzały się wpadki, pracę agencji oceniam na sześć z minusem. Bondaryk będzie teraz doradzał premierowi Tuskowi – zapowiada gość Kontrwywiadu RMF FM.
  • Ziobro: Tusk wybija zęby specsłużbom

    Słaby szef ABW został odwołany przez zielonego, niemającego pojęcia o służbach specjalnych premiera. Reforma służb osłabi bezpieczeństwo Polski. Działalność Bondaryka oceniałem krytycznie, ale tym razem jestem z nim. Nie należy wybijać zębów polskim służbom specjalnym - mówi Zbigniew Ziobro. - Złamanie procedur prawnych przy odwołaniu szefa ABW pokazuje, że w tej sprawie może być drugie dno. Za tę sprawę można byłoby rozważyć wniosek o TS – dodaje gość Kontrwywiadu RMF FM.