Muzyka - krzyk

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Krzyk (Film (1996)[Scream] Reż.Wes Craven) , Krzyk (tytuł filmu)

Artykuły - Krzyk (9)

 • Chce usłyszeć Twój krzyk. Zobacz!

  Chce usłyszeć Twój krzyk. Zobacz!

  W sieci można obejrzeć już najnowszy klip Ozzy'ego Osbourne'a do utworu "Let Me Hear You Scream". To pierwszy singel promujący 10. album "Księcia Ciemności", zatytułowany "Scream".
 • Muzyczny Scyzoryk krzyczy

  Muzyczny Scyzoryk krzyczy

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć debiutancki teledysk do piosenki "Mój krzyk" Edyty Strzyckiej, laureatki nagrody Muzyczny Scyzoryk 2009.
 • To mój krzyk!

  To mój krzyk!

  Na profilu Grzegorza Kloca, muzyka znanego z grupy Sixteen, w serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać piosenki "To mój krzyk". To polska wersja jego eurowizyjnej propozycji.
 • Zobacz krzyk Tokio Hotel!

  Zobacz krzyk Tokio Hotel!

  Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać najnowszy anglojęzyczny klip grupy Tokio Hotel, "Scream".
 • Tokio Hotel: Krzyk na świat

  Tokio Hotel: Krzyk na świat

  Niemiecki zespół Tokio Hotel promuje aktualnie swoją pierwszą anglojęzyczną płytę. Popularna grupa przygotowała nie tylko nowe wersje najlepszych utworów, ale też ciekawą przeróbkę... i dwa tytuły płyty.
 • Zobacz taneczny krzyk ze Szwajcarii!

  Zobacz taneczny krzyk ze Szwajcarii!

  Czy utwór "Cuba" ma szansę stać się przebojem tego karnawału? Za tym tanecznym nagraniem stoi Y-Scream, trójka producentów i muzyków rodem ze Szwajcarii. Do piosenki powstał animowany teledysk, który już możecie oglądać na stronach INTERIA.PL.
 • Pierwszy krzyk dziewicy

  Pierwszy krzyk dziewicy

  Paul Di Anno, pierwszy wokalista ikony heavy metalu - Iron Maiden, powrócił na scenę z solowymi koncertami. Pod koniec listopada zobaczymy i usłyszymy go na sześciu koncertach w Polsce.
 • Tokio Hotel: Nowa sensacja z Niemiec!

  Tokio Hotel: Nowa sensacja z Niemiec!

  Zespół Tokio Hotel to sensacja ostatnich miesięcy na niemieckiej i europejskiej scenie pop. Grupa kierowana przez braci-bliźniaków Billa i Toma Kaulitzów, ma na razie na koncie debiutancki album "Schrei" ("Krzyk"), który trafi do polskich sklepów już w najbliższy poniedziałek, 12 grudnia.
 • "Spokój bywa lepszy niż krzyk"

  "Spokój bywa lepszy niż krzyk"

  Wydana w maju 2004 roku płyta "To, co w życiu ważne" to drugi album w dorobku "nowego Krawca", jak sam siebie określa Krzysztof Krawczyk. Wokalista jest obecny na polskiej scenie muzycznej "od zawsze", jednak kolejną młodość zawdzięcza współpracownikom, którzy pomogli mu nagrać poprzedni krążek, "Bo marzę i śnię" z 2002 roku. Byli wśród nich Andrzej Smolik, Ania Dąbrowska i Przemek Myszor (Myslovitz). Podobna ekipa uczestniczyła w powstaniu kolejnego albumu, choć pojawiły się na nim nowe, czasami bardzo zaskakujące nazwiska (Muniek Staszczyk, Edyta Bartosiewicz, Jan Borysewicz). Łukasz Lubiatowski rozmawiał z Krzysztofem Krawczykiem o nagrywaniu nowej płyty, współpracy ze znanymi gośćmi, tekstach piosenek oraz o tym, co w życiu ważne.