krzyk

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Krzyk (Film (1996)[Scream] Reż.Wes Craven) , Krzyk (tytuł filmu)

Artykuły - Krzyk (57)

 • Krzykiem nastolatka nie wychowasz

  Krzykiem nastolatka nie wychowasz

  Jesteś rodzicem krnąbrnego nastolatka? Pamiętaj, by na niego, na nią nie krzyczeć.
 • 12 sposobów na ból porodowy

  12 sposobów na ból porodowy

  Jest wiele metod, dzięki którym łatwiej urodzisz, a poród nie będzie tak bolesny. Oto zestaw tych najbardziej skutecznych.
 • Rozwiązujemy kryzysowe sytuacje

  Rozwiązujemy kryzysowe sytuacje

  ​Twój skarb często wpada w histerię, kurczowo się ciebie trzyma albo uparcie czegoś odmawia? Spytaliśmy nasze czytelniczki oraz psychologa, jak postępować w takich trudnych momentach.
 • Kochaj mnie szeptem

  Kochaj mnie szeptem

  Nie mogliśmy się doczekać nocy, kiedy w spokoju, bez rodziców za ścianą, będziemy się cieszyć miłością. Dlatego po wprowadzeniu się do własnej kawalerki daliśmy upust swoim uczuciom. Bo czy głośna miłość to wstyd?
 • Naucz dziecko, jak rozładować złość

  Naucz dziecko, jak rozładować złość

  Zdarza się, że twoja pociecha dostaje ataku furii. Krzyczy, tupie, bije, przeklina... Zamiast wciąż powtarzać: "uspokój się", pomóż dziecku radzić sobie z trudnymi emocjami. Podpowiedz, jak może skutecznie opanować złość.
 • Naucz dziecko, jak rozładować złość

  Naucz dziecko, jak rozładować złość

  Zdarza się, że twoja pociecha dostaje ataku furii. Krzyczy, tupie, bije, przeklina... Zamiast wciąż powtarzać: "uspokój się", pomóż dziecku radzić sobie z trudnymi emocjami. Podpowiedz, jak może skutecznie opanować złość.
 • Zakonnice w sekcie?

  Zakonnice w sekcie?

  Barbara Sass, autorka tak głośnych w latach 80. XX wieku obrazów, jak "Krzyk" czy "Bez miłości", po ponad dekadzie wraca do kina. Reżyserka pracuje nad filmem, którego inspiracją są głośne wydarzenia, które kilka lat temu miały miejsce w klasztorze betanek w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.
 • Chce usłyszeć Twój krzyk. Zobacz!

  Chce usłyszeć Twój krzyk. Zobacz!

  W sieci można obejrzeć już najnowszy klip Ozzy'ego Osbourne'a do utworu "Let Me Hear You Scream". To pierwszy singel promujący 10. album "Księcia Ciemności", zatytułowany "Scream".
 • Zdarzyło się za ścianą: Dentysta-sadysta

  Zdarzyło się za ścianą: Dentysta-sadysta

  Ceniony lekarz, wzorowy mąż i ojciec... Paweł R. cieszył się powszechnym uznaniem. Nikt nie podejrzewał, że był bestią!
 • Zmiana składu Rady Nadzorczej

  Raport bieżący nr 14/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd PROCAD SA informuje, iż Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie PROCAD SA w dniu 19 marca 2010 roku odwołało z funkcji członka Rady Nadzorczej Spółki Panią Magdalenę Jarzyńską i powołało na nowego członka Rady Nadzorczej Pana Jarosława Krzyka. Pan Jarosław Krzyk ma 48 lat i jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego W latach 1989-1991 pełnił funkcję Prezesa Zarządu No

Filmy - Krzyk (7)

 • Jak oduczyć się krzyczenia na dziecko?

  Badania pokazują, że 70 proc. Polaków przyznaje się do karcenia dzieci krzykiem. Rodzice w ten sposób rozładowują napięcie, a czasami jest on oznaką bezradności. Psycholog Justyna Wichot oraz blogerka parentingowa Kaja Wolnicka opowiedziały o sposobach na oduczenie się krzyczenia na dzieci. Jak przepracować z dzieckiem agresję słowną, by maluch nie miał poczucia krzywdy? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Uroczy gekonik?

  Słodziak - można by rzec. Nic bardziej mylnego!
 • Jaki szatan ją opętał?!

  Wiedzieliście, że owca potrafi wydawać takie odgłosy?
 • Iza Lach: Krzyczę o miłości

  Miłość to w moim życiu i w moich piosenkach temat dominujący - mówi wokalistka. - Na płycie "Krzyk" nie śpiewam jednak o miłości szczęśliwej...