Film - kryzys gospodarczy

Synonimy:
kryzys ekonomiczny, kryzys finansowy
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kryzys gospodarczy (11)

 • Gwiazdy kina kontra kryzys finansowy

  Gwiazdy kina kontra kryzys finansowy

  W Boże Narodzenie do polskich kin wejdzie amerykański thriller "Chciwość" w gwiazdorskiej obsadzie. Kevin Spacey, Jeremy Irons i Demi Moore odkryją kulisy finansowego kryzysu na Wall Street.
 • Najważniejszy kandydat do Oscara?

  Najważniejszy kandydat do Oscara?

  "Wyspa tajemnic" ("Shutter Island"), już teraz typowana na faworyta w wyścigu do przyszłorocznych Oscarów, może odpaść w przedbiegach, ponieważ jej premiera została przesunięta z początku października na połowę lutego. Paramount Pictures, główny producent filmu, o opóźnienia obwinia kryzys finansowy.
 • Carrie też odczuje recesję

  Carrie też odczuje recesję

  Grana przez Sarah Jessikę Parker w "Seksie w wielkim mieście" postać uwielbiającej ekskluzywny styl życia Carrie Bradshaw w sequelu filmu zostanie zmuszona zrezygnować z niektórych luksusów. Aktorka boi się, że jej fanom nie spodobałoby się, gdyby ominął ją kryzys gospodarczy.
 • Kryzys ekonomiczny dobry dla kina

  Kryzys ekonomiczny dobry dla kina

  Amerykańskie filmy przyniosły w ubiegłym roku na świecie rekordową sumę ze sprzedaży biletów - wyliczyło amerykańskie stowarzyszenie Motion Picture Association of America.
 • Hollywood w czasach kryzysu

  Hollywood w czasach kryzysu

  Kryzys ekonomiczny dotarł w końcu do Hollywood. Wall Street wycofuje się z inwestycji. Skutek? W najbliższym roku powstanie o wiele mniej filmów.
 • Willis nie zadebiutuje jako reżyser

  Willis nie zadebiutuje jako reżyser

  Bruce Willis jednak nie zadebiutuje jako reżyser. Przeszkodził mu w tym kryzys ekonomiczny i brak pieniędzy, a w ostatnim czasie kłótnie z producentami.
 • Mimo kryzysu, żąda podwyżki

  Mimo kryzysu, żąda podwyżki

  Sarah Silverman nie zważa na światowy kryzys ekonomiczny i żąda wyższych gaż za swój program.
 • Nie będzie "Króla Leara"

  Nie będzie "Króla Leara"

  Produkcja hollywoodzkiej adaptacji "Króla Leara" z tytułową rolą Antony Hopkinsa nie dojdzie do skutku. Powód? Globalny kryzys ekonomiczny...
 • Telemania za oceanem

  Telemania za oceanem

  Amerykanie oglądają coraz więcej telewizji, w tym przez internet i telefony komórkowe. W trzecim kwartale tego roku przed ekrany przyciągnęły ich igrzyska olimpijskie, kryzys finansowy oraz wybory prezydenckie.
 • Ile zarabiają znani Polacy?

  Ile zarabiają znani Polacy?

  Jak kryzys gospodarczy wpłynął na zarobki znanych Polaków? Najbardziej ucierpiał portfel Cezarego Pazury.