Krupińska

Artykuły - Krupińska (16)

Filmy - Krupińska (3)

  • Paulina Krupińska o kryzysie w swoim małżeństwie

    Dlaczego Paulina Krupińska nie pojawiła się ze swoim mężem na balu Fundacji TVN? Szczegóły zdradziła w rozmowie z dziennikarką Agnieszką Jastrzębską. Modelka zdementowała też pogłoski o problemach w małżeństwie.
  • Paulina Krupińska

    Paulinie Krupińskiej, podobnie jak Marcelinie Zawadzkiej, udało się po wygraniu konkursu piękności na dłużej zagościć w show-biznesie. Piękna szatynka w 2012 roku zdobyła koronę Miss Polonia. Miała wówczas 25 lat. Krótko po sukcesie Krupińska trafiła przed kamerę. Szybko okazało się, że dobrze sprawdza się w roli prowadzącej. Mogliśmy oglądać ją m.in. w "Klinice urody" oraz autorskim cyklu w "Pytaniu na śniadanie". W 2015 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pani Pauliny - córka Antonina, a dwa lata później syn Jędrzej. Ojcem dzieci jest muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka. W lipcu 2018 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak".
  • Paulina Krupińska o zarabianiu w social mediach

    Paulina Krupińska zdradziła jak wygląda zarabianie w social mediach i jak komentują to internauci. - Nie robię tego codziennie - powiedziała modelka. - Każdy, gdyby mógł tak zarabiać, to by to robił - podkreśliła. - Dzięki temu, że robię rzadko lokowania i robię takie marki, które mi się podobają, to nie mam hejtu, jeśli chodzi o reklamy - zaznaczyła.