KRUK

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kruk (Zespól muzyczny) ,

Artykuły - KRUK (138)

 • Czabański, Kruk i Lichocka wybrani do Rady Mediów Narodowych

  Czabański, Kruk i Lichocka wybrani do Rady Mediów Narodowych

  Posłowie PiS Krzysztof Czabański, Elżbieta Kruk i Joanna Lichocka zostali w piątek wybrani przez Sejm do Rady Mediów Narodowych.
 • Spłaty do KRUKa także w punktach RUCH-u!

  Od stycznia 2016 roku klienci Grupy KRUK mogą spłacać swoje należności w punktach RUCH-u.
 • Mazowsze najbardziej zadłużone w Polsce...

  Mazowsze najbardziej zadłużone w Polsce...

  Statystyczny polski dłużnik to mężczyzna w wieku ok. 45 lat, zadłużony na ponad 5 tys. złotych - tak wynika z najnowszego raportu "Windykacja" opracowanego przez Grupę KRUK, największą firmę obsługującą zadłużenia w Polsce. Raport pokazuje również, że z największym zadłużeniem borykają się niezmiennie mieszkańcy województw mazowieckiego oraz śląskiego.
 • Już 2 miliony Polaków poznały swojego windykatora

  Już 2 miliony Polaków poznały swojego windykatora

  Z każdym miesiącem przybywa osób, które zasiadają do stołu z windykatorem, aby porozumieć się w sprawie spłaty zadłużenia. Złe długi skupione przez firmy windykacyjne w dwóch ostatnich latach - blisko 12 mld zł - można już porównać do portfela kredytowego niedużego banku.
 • Lider branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce i Rumunii wchodzi do Czech i na Słowację

  KRUK International s.r.o. to nowa spółka na czeskim rynku zarządzania wierzytelnościami. Spółka należy do Grupy KRUK, będącej niekwestionowanym liderem w zakresie obsługi wierzytelności na rynkach Polski i Rumunii.
 • Wstrzymano odstrzał wron i kruków na Mazurach

  Po protestach ekologów Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska wstrzymał dziś odstrzał ponad tysiąca kruków, wron siwych i srok w okolicach Szczytna. Wszczął też postępowanie o stwierdzenie nieważności wydanego w lipcu zezwolenia na redukcję tych gatunków.
 • Dobre półrocze dla Kruka

  Grupa Kruk w pierwszym półroczu 2011 r. przejęła o 51 proc. więcej wierzytelności w porównaniu z ubiegłym rokiem. Wartość przejętych spraw wyniosła pod koniec czerwca 4,5 mld zł i przekroczyła wolumen z całego 2010 roku, gdy do spółek w Polsce i Rumunii trafiły należności o wartości 3,8 mld zł.
 • Zapowiada się kredytowe tsunami

  Zapowiada się kredytowe tsunami

  Kruk, polska firma windykacyjna, spodziewa się kredytowego tsunami. Banki mają w tym roku masowo sprzedawać przeterminowane długi, co oznacza złote czasy dla windykatorów - informuje "Puls Biznesu".
 • Wstydliwy problem Polaków

  Wstydliwy problem Polaków

  Całkiem spory odsetek wśród zadłużonych Polaków stanowią osoby starsze, którym banki nad wyraz chętnie udzielają niewielkich kredytów konsumenckich i pozwalają robić setki zakupów na raty. Dla bankowych rejestrów są rzetelnymi klientami. Ale łatwiej, niż inni wpadają w pętle kredytowe.
 • Dziś 17 listopada - Ogólnopolski Dzień bez Długów

  Dziś 17 listopada - Ogólnopolski Dzień bez Długów

  Już drugi raz obchodzimy w Polsce Dzień bez Długów. 17 listopada ma przypomnieć każdemu z nas o oddawaniu rodzinie i znajomym nawet najmniejszych pożyczonych kwot oraz nie kupowaniu "na zeszyt". Dzień ten jest też okazją do kontaktu z wierzycielem lub windykatorem oraz do refleksji nad stanem naszych finansów osobistych.

Zdjęcia - KRUK (1)

 • muzyka.interia.pl
  Kruk w studiu

Filmy - KRUK (3)