menway - kredyt

Synonimy:
kredyty, kredyty bankowe
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kredyt (11)

 • Przeczytaj, zanim zaciągniesz kredyt w banku

  Przeczytaj, zanim zaciągniesz kredyt w banku

  Polacy zaciągają rekordowo dużą ilość kredytów gotówkowych. To przede wszystkim dlatego, że społeczeństwo polskie się wzbogaca i w końcu stać nas na regularne spłacanie miesięcznych rat. Nie da się też ukryć, że banki komercyjne, które działają na terenie naszego kraju, oferują coraz bardziej korzystne warunki takich zobowiązań. Zanim jednak potencjalny kredytobiorca zdecyduje się na podpisanie umowy, powinien dobrze przemyśleć kilka kwestii.
 • Jak zwiększyć szanse, ubiegając się o kredyt

  Jak zwiększyć szanse, ubiegając się o kredyt

  Planujesz w niedalekiej przyszłości ubiegać się o kredyt hipoteczny lub kredyt mieszkaniowy? Warto już dziś zadbać o swoją zdolność oraz historię kredytową. Oto kilka porad, które pomogą zwiększyć twoje szanse w ubieganiu się o pożyczkę.
 • Kredyt gotówkowy na samochód? - zalety i wady

  Kredyt gotówkowy na samochód? - zalety i wady

  Jeśli chciałbyś kupić nowe auto, a nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, pojawia się myśl o zaciągnięciu kredytu na ten cel. Banki oferują kredyty samochodowe, ale można również postarać się o zaciągnięcie kredytu gotówkowego na samochód. Jak to zrobić i czy warto?
 • Kredyt hipoteczny – słownik podstawowych pojęć

  Kredyt hipoteczny – słownik podstawowych pojęć

  Kredyt hipoteczny jest najczęstszym sposobem finansowania zakupu mieszkania czy domu. Jeśli planujesz w perspektywie najbliższych lat przejście na swoje, już dziś zacznij zbierać informacje na temat produktów bankowych. Dzięki temu staniesz się świadomym konsumentem.
 • Przedświąteczny kredyt gotówkowy bez tajemnic

  Przedświąteczny kredyt gotówkowy bez tajemnic

  Reklamy w radio i telewizji i choinki na wystawach sklepowych przypominają, że nadszedł czas na przygotowanie prezentów. Co jednak zrobić, gdy w portfelu nie ma zbyt wiele pieniędzy? Oczywiście, można spróbować uniknąć spotkania z rodziną i znajomymi biorąc dodatkowe dyżury, czy jednak działanie, które oznacza rezygnację z najsmaczniejszej uczty w roku, ma sens? Być może nasze problemy będzie w stanie rozwiązać szybki kredyt gotówkowy?
 • 10 rzeczy, które trzeba zrobić przed końcem świata

  10 rzeczy, które trzeba zrobić przed końcem świata

  Koniec świata według kalendarza Majów zbliża się wielkimi krokami, a w naszym życiu króluje pustka i marazm. Pora na spełnienie najskrytszych marzeń.
 • Co Ciachorowski robi z kasą?

  Co Ciachorowski robi z kasą?

  Ma dopiero 31 lat, a już jest najbardziej pożądanym aktorem. Wokół niego wciąż kręcą się piękne kobiety. Jemu jednak nie w głowie hulanki i trwonienie pieniędzy. Tomasz Ciachorowski woli... odkładać na swoją emeryturę!
 • Połączyła ich miłość. I kredyt...

  Połączyła ich miłość. I kredyt...

  Zamiast podpisanego aktu małżeńskiego mają podpisany dokument o wspólnie zaciągniętym kredycie hipotecznym. Zamiast obrączki na palcu, przypominającej o słowach wypowiedzianych podczas przysięgi - comiesięczne raty do spłacania. Czy ich związki są przez to inne?
 • In vitro na raty

  In vitro na raty

  Idziesz do banku, bierzesz kredyt i masz zapłodnienie in vitro. Chętnych nie brakuje.
 • Singiel mało wiarygodny, ale zasobny

  Singiel mało wiarygodny, ale zasobny

  Życie w pojedynkę staje się popularne, singli przybywa zwłaszcza w dużych miastach. Ale nadal nie ma ofert bankowych stworzonych specjalnie z myślą o nich. Łatwo dostaną kartę kredytową, ale z dużym kredytem może być gorzej.