kredyt samochodowy

Artykuły - Kredyt samochodowy (46)

 • Będzie kolejny kryzys? Tym razem przez kredyty samochodowe

  Będzie kolejny kryzys? Tym razem przez kredyty samochodowe

  Wraz z rosnącą w USA sprzedażą samochodów coraz częściej udzielane są na nie wysoko oprocentowane i wieloletnie kredyty typu subprime, czyli dla osób o niskiej zdolności kredytowej. Budzi to niepokój, że w Stanach Zjednoczonych powstanie nowa bańka kredytowa.
 • Ranking kredytów samochodowych - styczeń 2015

  Ranking kredytów samochodowych - styczeń 2015

  Na początku roku wszystkie marki samochodowe organizują zwykle wyprzedaże. To doskonała okazja, by kupić nowe wymarzone auto w świetnej cenie. Na upust możemy także liczyć przy zakupie samochodów używanych. Czy oferta kredytów na ten cel jest równie korzystna? Sprawdzili to eksperci TotalMoney.pl.
 • Rynek kredytów samochodowych wzrósł o 15 procent

  Rynek kredytów samochodowych wzrósł o 15 procent

  W ciągu dziewięciu miesięcy tego roku w Polsce sprzedano ponad 213 tys. nowych samochodów - podał European Automobile Manufacturer's Association. To o 15 proc. więcej niż rok wcześniej. O tyle samo wzrósł rynek kredytów samochodowych. Większość klientów salonów stanowią firmy. Dzięki ich zakupom bardzo dobre wyniki notuje też branża leasingowa.
 • Ranking kredytów samochodowych - wrzesień 2014

  Ranking kredytów samochodowych - wrzesień 2014

  Przedstawiamy wrześniowy ranking kredytów samochodowych TotalMoney.pl dla aut nowych i używanych. Sprawdźmy, w których bankach liczyć możemy na najniższe oprocentowanie nominalne i prowizję, a także który z kredytodawców zaoferuje najniższy całkowity koszt finansowania.
 • Ranking kredytów samochodowych - czerwiec 2014

  Ranking kredytów samochodowych - czerwiec 2014

  Samochodowa podróż po najciekawszych miejscach Europy jest doskonałą alternatywą do wakacji spędzanych leniwie pod palmą. Ta aktywna forma podróżowania wymaga jednak dobrego auta, dlatego sprawdzamy, gdzie jego finansowanie będzie w tym miesiącu najkorzystniejsze.
 • Ranking kredytów samochodowych - grudzień 2013

  Ranking kredytów samochodowych - grudzień 2013

  Najwięksi producenci samochodów rozpoczęli już wyprzedaż modeli z rocznika 2013. To doskonały moment na zakup auta, ponieważ rabaty, w zależności od typu auta, sięgają kilku a nawet kilkunastu tysięcy złotych. Dodatkowych oszczędności przysporzy wybór najkorzystniejszego na rynku kredytowania - oto przegląd grudniowych ofert banków.
 • Ranking kredytów samochodowych - listopad 2013

  Ranking kredytów samochodowych - listopad 2013

  Istnieje wiele sposobów na porównywanie atrakcyjności ofert kredytowych. Można skupić się na wskaźniku rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania lub wysokości comiesięcznej raty. To właśnie na niej koncentrowaliśmy się dotychczas. Jednak w listopadowym rankingu kredytów samochodowych dokładniej przyjrzymy się całkowitym kosztom kredytowania. W którym z banków będą one najniższe?
 • Ranking kredytów samochodowych - październik 2013

  Ranking kredytów samochodowych - październik 2013

  Maksymalny wskaźnik oprocentowania nominalnego kredytu w Polsce wynosi obecnie 16 proc. Korzystniejsze oprocentowanie zobowiązania winno niejako z założenia charakteryzować kredyt samochodowy, ponieważ samo nabywane auto staje się jednocześnie zabezpieczeniem kredytu. Gdzie parametry kredytowania są obecnie najlepsze? Sprawdzamy to w październikowym wydaniu rankingu TotalMoney.pl.
 • Ranking kredytów samochodowych - wrzesień 2013

  Ranking kredytów samochodowych - wrzesień 2013

  Zakup samochodu na kredyt związany jest z koniecznością podjęcia całego szeregu decyzji. Dotyczą one np. tak wyboru samego auta, jak i formy jego finansowania czy kredytodawcy. Kluczowym czynnikiem jest tu wysokość raty, jaką spłacali będziemy w kolejnych miesiącach. To właśnie według tego parametru uszeregowaliśmy propozycje kredytowe banków.
 • Ranking kredytów samochodowych - lipiec 2013

  Ranking kredytów samochodowych - lipiec 2013

  Marzysz o własnych czterech kółkach, jednak zgromadzone oszczędności nie wystarczają na interesujący cię model? Zawsze możesz skorzystać z oferty kredytów samochodowych, a spłatę rozłożyć na dogodne raty. Jaka będzie ich wysokość? Oto najlepsze lipcowe oferty finansowania zakupu auta nowego i używanego.