wydarzenia - Krab

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
krab ,

Artykuły - Krab (6)

 • Automat do sprzedaży żywych krabów

  Chińskim inżynierom nie brak pomysłów: wyprodukowano i uruchomiono pierwszy automat do sprzedaży żywych krabów. Uruchomiony w październiku w Nankinie (wschodnie Chiny), na głównej stacji metra automat do tej pory działa bez zarzutu.
 • Kraby żywiące się wyłącznie drewnem żyją w głębiach oceanu

  W głębinach oceanu żyją kraby, które żywią się wyłącznie drewnem - opadającymi na dno kawałkami drzew czy wraków. O badaniach skorupiaka z nietypowymi upodobaniami informuje pismo "Marine Biology".
 • Krab uca broni nory sąsiadki w zamian za seks

  Samice krabów uca uprawiają seks z sąsiadem w zamian za obronę przed innymi samcami, które mogą się pojawić w pobliżu nory - informuje pismo "Biology Letters".
 • Krab odczuwa i pamięta ból

  Kraby nie tylko odczuwają ból, ale też pamiętają ból doznany w przeszłości - dowodzą naukowcy irlandzcy na łamach pisma "Animal Behaviour".
 • Ofensywa krabów Stalina

  Ofensywa krabów Stalina

  Ostatnia armia Stalina maszeruje na Zachód pochłaniając po drodze wszystko, co napotka na swojej drodze - informuje "Gazeta Wyborcza".
 • Nowa broń polskiej armii

  Najnowsza broń polskiej armii to 45-tonowa samobieżna haubica Krab. Wczoraj po raz pierwszy zaprezentowano ją na poligonie huty Stalowa Wola. Haubica wcześniej - w wersji brytyjskiej nazywała się Braveheart - w wersji polskiej miała nazywać się Chrobry, ostatecznie nazywa się Krab.