KPS Stocznia Szczecin

Artykuły - KPS Stocznia Szczecin (29)

 • Sąd: Stocznia Szczecińska nie musi płacić klubowi siatkarskiemu 9,3 mln zł

  Sąd: Stocznia Szczecińska nie musi płacić klubowi siatkarskiemu 9,3 mln zł

  Szczeciński sąd zdecydował w czwartek, że Stocznia Szczecińska nie musi płacić 9,3 mln zł klubowi siatkarskiemu Stocznia Szczecin. Klub, który w grudniu ub.r. wycofał się z rozgrywek ekstraklasy ze względu na bardzo trudną sytuację finansową, domagał się od spółki pieniędzy jako "należności wynikających z umowy sponsoringowej".
 • Klub Stocznia Szczecin domaga się od spółki Stocznia Szczecińska 9,3 mln złotych

  Klub Stocznia Szczecin domaga się od spółki Stocznia Szczecińska 9,3 mln złotych

  Ponad 9,3 mln zł domaga się klub siatkarski Stocznia Szczecin od spółki Stocznia Szczecińska jako "należności wynikających z umowy sponsoringowej". Spółka uważa roszczenia za "absurdalne" i "nieuzasadnione".
 • Stocznia Szczecin będzie musiała oddać dotację od miasta?

  Stocznia Szczecin będzie musiała oddać dotację od miasta?

  Choć Stocznia Szczecin upadła w połowie grudnia i wycofała zespół z rozgrywek PlusLigi, a jej siatkarze znaleźli już sobie nowych pracodawców, to nie koniec problemów klubu. Według informacji "Głosu Szczecińskiego" klub być może zostanie wezwany przez władze miasta do zwrotu dotacji, którą otrzymał w 2018 roku. Kwota wsparcia od magistratu sięgnęła 1,2 miliona złotych.
 • Michał Mieszko Gogol: Wierzę, że jeszcze wrócę do Szczecina

  Michał Mieszko Gogol: Wierzę, że jeszcze wrócę do Szczecina

  Wycofanie się KPS Stocznia Szczecin oznacza, że pracę straciło pięciu kolejnych siatkarzy i trener zespołu Michał Mieszko Gogol. Ten ostatni, to rodowity szczecinianin. "Wierzę, że siatkówka szczecińska się odrodzi i jeszcze tu wrócę" - powiedział PAP szkoleniowiec.
 • PlusLiga. Władze Szczecina odpierają zarzuty Stoczni

  PlusLiga. Władze Szczecina odpierają zarzuty Stoczni

  Miasto Szczecin wydało komunikat, w którym odniosło się do zarzutów prezesa Klubu Piłki Siatkowej Stocznia zawartych w oświadczeniu dotyczącym wycofania drużyny z rozgrywek Plus Ligi.
 • PlusLiga: KPS Stocznia Szczecin wycofuje się z rozgrywek

  PlusLiga: KPS Stocznia Szczecin wycofuje się z rozgrywek

  Mimo prób ratowania klubu, KPS Stocznia Szczecin, z powodu fatalnej sytuacji finansowej, wycofała się z rozgrywek PlusLigi siatkarzy. Klub wydał dziś oświadczenie w tej sprawie.
 • Oświadczenie PLS w sprawie Stoczni Szczecin

  Oświadczenie PLS w sprawie Stoczni Szczecin

  Władze Polskiej Ligi Siatkówki, organizatora rozgrywek PlusLigi, dały Stoczni Szczecin, która boryka się z gigantycznymi kłopotami finansowymi, czas do 14 grudnia 2018 roku na wdrożenie planu naprawczego. Jeśli do tego dnia to nie nastąpi, klub zostanie wykluczony z rozgrywek.
 • PlusLiga. Stocznia Szczecin wydała oświadczenie

  PlusLiga. Stocznia Szczecin wydała oświadczenie

  Borykająca się z potężnymi kłopotami finansowymi Stocznia Szczecin wydała oświadczenie. Klub poinformował, że nadal uczestniczy w rozgrywkach PLusLigi mimo że umowy za porozumieniem stron rozwiązało aż dziewięciu zawodników.
 • PlusLiga: Ratunek dla Stoczni Szczecin? Wkrótce zapadną decyzje

  PlusLiga: Ratunek dla Stoczni Szczecin? Wkrótce zapadną decyzje

  Prezes Stoczni Szczecin Jakub Markiewicz spotkał się w środę z władzami Polskiej Ligi Siatkówki oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej, by przedstawić sytuację zmagającego się z kłopotami finansowymi klubu. W czwartek ma zostać wydany na ten temat komunikat.
 • Ostatnia szansa dla Stoczni Szczecin? W grę wchodzi usunięcie z PlusLigi

  Ostatnia szansa dla Stoczni Szczecin? W grę wchodzi usunięcie z PlusLigi

  W środę dojdzie do spotkania przedstawicieli Stoczni Szczecin z władzami Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Działacze mają przedstawić sytuację w klubie PlusLigi, z którego w ostatnich dniach z powodu niewypłacalności odeszło kilku zawodników.

Filmy - KPS Stocznia Szczecin (1)