koziorożec

Artykuły - Koziorożec (14)

 • ​Jacy są ludzie urodzeni w grudniu?

  ​Jacy są ludzie urodzeni w grudniu?

  Podobno nie ma gorszego czasu na obchodzenie urodzin niż grudzień: większość bliskich jest wtedy pochłonięta przedświątecznymi przygotowaniami, kupowaniem prezentów i całym tym bożonarodzeniowym zamieszaniem. Tymczasem przyjście na świat w grudniu ma naprawdę wiele zalet - będąc zodiakalnym Strzelcem, otrzymujemy od życia sporą dawkę życiowej energii, optymizmu oraz sympatii otaczających nas osób.
 • Koziorożec 22 grudnia - 20 stycznia

  Sprawiedliwość To jest karta, która oddaje cezarowi co cesarskie a bogu co boskie. Mówi o pozytywnym rozsądzaniu nawet najtrudniejszych sporów. Daje poczucie bezpieczeństwa ale tylko wtedy, jeżeli działamy zgodnie z literą prawa. Przy niej dążymy do równowagi, tolerancji i spokoju. Z łatwością przychodzą nam kroki prawne. Możemy zwyciężać  w sądach i urzędach. Daje nam ona mądrość podpisywania dobrych dla nas umów. Osoby spod znaku tej gwiazdy są zazwyczaj spokojn
 • Koziorożec 2013-06-14

  Czekać was mogą niezwykłe wrażenia! Twoje myśli i myśli bliskiej ci osoby zaczną się jednoczyć. Z ochotą pobudzicie swe ukryte erotyczne sfery. Dla samotnych: Wzrośnie szansa na odnowienie subtelnych partnerskich układów. Wyobraźnia poprowadzi cię w nowe rejony spotkań.
 • Koziorożec 2013-06-14

  Sprzyjający dzień dla wzmocnienia siebie. Możesz zmienić styl życia. Jeśli pojawią się przeszkody, ominiesz je w oryginalny sposób. Warto kontaktować się z ludźmi, którzy poszukują nowych rozwiązań.
 • Koziorożec 2013-06-13

  Nie trać czasu. Nie komplikuj! Nie zamykaj się w sobie! Czas na wspaniałe bycie sam na sam z bliską ci osobą przy herbatce lub pod ciepłą kołderką. Dla samotnych: Twoje ciało może promieniować niezwykłym blaskiem. Warto bywać wśród ludzi, którzy umieją się cieszyć z życia. Ktoś ekscytujący może zbliżyć się do ciebie!
 • Koziorożec 2013-06-13

  Zreformujesz te elementy swego życia, które tworzą podstawy egzystencji na planie materii. Znajdziesz pomocników i organizatorów. Korzystne zmiany natchną cię do robienia czegoś oryginalnego.
 • Koziorożec 2013-06-12

  Sprawa, która stała w miejscu zacznie dążyć do pozytywnego finału. Masz szansę nadrobić straty. Uprzedzenia i nie zawsze słuszne wyobrażenia odchodzą na plan dalszy. Nowy pomysł ma szansę na realizację!
 • Koziorożec 2013-06-12

  Zaspokojenie waszych pulsujących potrzeb emocjonalnych może nastąpić z niezwykłą lekkością. Nocą sprzyja delikatność. Dla samotnych: Pojawić się mogą romantyczne wyobrażenia w sferze partnerskiej, które się zaczną realizować poprzez rozmowę na temat miłości i otwartości.
 • Koziorożec 2013-06-08

  Czas doskonalenia swego charakteru. Możesz coś zrealizować coś w oryginalny sposób. Pogłębisz swą wiedzę na temat budowania mocy swego ducha. Nawet przypadkowa lektura da ci oryginalny impuls.
 • Koziorożec 2013-06-08

  Możesz wspaniale rozwinąć wachlarz uczuć, jakimi darzysz bliską ci osobę. Na nowo opracujesz tematy, które już wcześniej przychodziły ci same w zbliżeniu. Dla samotnych: Połączy was nowe wspólne zainteresowanie. Ale prawdziwe i mocne zbliżenie może trzeba będzie odłożyć na później. Najpierw rozmowa, później namiętność.

Filmy - Koziorożec (2)

 • Do czego przydają się rogi?

  Mogłoby się wydawać, że życie z rogami to nie lada wyzwanie. Jak się jednak okazuje, imponujące poroże może się też do czegoś przydać. Zaprezentował to lubiący kamerę koziorożec, który podrapał się tam, gdzie sam by nie sięgnął. (STORYFUL/x-news)
 • Ten koziorożec alpejski lubi być w centrum uwagi

  Jeremy Perruchon spędził dzień w Merlet Animal Park we Francji i był świadkiem tego, jak koziorożec alpejski wskoczył na dach jednego z budynków. Te zwierzęta mają niezwykłą zdolność przystosowania do dużych wysokości i skalistego podłoża i dlatego są symbolem Alp. (STORYFUL/x-news)