Film - Kowalczyk

Artykuły - Kowalczyk (6)

 • Wiktory: Ibisz największym przegranym

  Wiktory: Ibisz największym przegranym

  Krzysztof Ibisz okazał się największym przegranym Wiktorów 2009. Dziennikarz był nominowany w aż trzech kategoriach: Najlepszy Prezenter TV, Osobowość Telewizyjna i Wiktor Publiczności, ale nie otrzymał ani jednej statuetki.
 • Lis, Górniak czy Wojewódzki?

  Lis, Górniak czy Wojewódzki?

  Lis, Górniak, Ibisz, Buzek, Karolak, Cichopek, Durczok, Kowalczyk, Wojewódzki, a może Torbicka? Jubileuszowa, 25. gala wręczenia Wiktorów, nagród dla najbardziej popularnych osobowości telewizyjnych, odbędzie się 21 maja, o godz. 21.20 w siedzibie Telewizji Polskiej.
 • Rekordowy Lis z Kowalczyk

  Rekordowy Lis z Kowalczyk

  Nadawany w telewizyjnej Dwójce program publicystyczny "Tomasz Lis na żywo" w miniony poniedziałek, 1 marca, zanotował rekordowe wyniki oglądalności. Gościem programu była m.in. Justyna Kowalczyk.
 • Milion na wyciągnięcie ręki!

  Milion na wyciągnięcie ręki!

  Paulina Kowalczyk z Łodzi ma milion na wyciągnięcie ręki! Pierwszy raz w historii programu "Milionerzy" gracz znalazł się w takiej sytuacji. Dwudziestojednoletnia studentka architektury w najbliższą sobotę usłyszy pytanie za milion, a w zanadrzu ma jeszcze dwa koła ratunkowe!
 • Nowe "Jantary" na festiwalu w Koszalinie

  Nowe "Jantary" na festiwalu w Koszalinie

  Na jubileuszowym 25. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film", który rozpocznie się już 20 czerwca, przyznane zostaną "Jantary 2006" w dwóch nowych kategoriach: za montaż i za muzykę.
 • "Shrek" atakuje!

  "Shrek" atakuje!

  W piątek, 2 lipca, na ekranach polskich kin debiutuje "Shrek 2". Wcześniej przebojowa animacja prezentowana była jedynie na kilku pokazach przedpremierowych, zbierając w większości entuzjastyczne recenzje widzów. Szczególnie chwalona była wersja z polskim dubbingiem. O tym, czy rzeczywiście jest ona lepsza od wersji amerykańskiej, będzie się można przekonać na "regularnych" pokazach już od piątku!