kotlet

Artykuły - Kotlet (8)

 • Kotlety z chleba

  Kotlety z chleba

  Resztki czerstwego pieczywa zalegają w chlebaku, a ty nie lubisz wyrzucać jedzenia? Nic prostszego, przyrządź z nich chlebowe kotlety.
 • Unia Europejska "odgrzewa stare kotlety"

  Unia Europejska "odgrzewa stare kotlety"

  Wynik spotkania Merkel-Sarkozy rozczarował rynki i komentatorów - powiedział w czwartek minister finansów Jacek Rostowski. Jego zdaniem przedstawiona po spotkaniu koncepcja utworzenia rządu gospodarczego dla strefy euro to "odgrzewane kotlety".
 • Dopłacamy do kotleta

  Dopłacamy do kotleta

  Rolnicze związki zawodowe zaapelowały do rządu o podjęcie działań, które poprawią opłacalność tuczu trzody chlewnej. Związkowcy nie wykluczyli, że jeżeli cena skupu żywca nie wzrośnie hodowcy podejmą akcję protestacyjną.
 • Kotlety tylko autoryzowane

  Nie poświęciliśmy kwestii rosyjskiego embarga na polskie mięso, by uzyskać zapewnienie Moskwy, że od stycznia nie wprowadzi embarga na mięso z całej UE - zapewnił rzecznik Komisji Europejskiej (KE) Philip Tod.
 • Kotlet jest nieopłacalny

  Kotlet jest nieopłacalny

  Według producentów trzody chlewnej chów świń stał się nieopłacalny. Od kilku tygodni spadają ceny skupu żywca wieprzowego, co jest związane ze zwiększoną podażą. O ile w sierpniu tego roku za kilogram tucznika płacono średnio 4,40 zł, to na początku grudnia cena wynosiła 3,38 zł/kg.
 • Kotlet tańszy, zboże nie

  Na rynku zbóż nadal utrzymuje się wzrostowa tendencja cen skupu. W połowie listopada br., po krótkotrwałym spadku, nastąpił ponowny wzrost cen większości zbóż objętych monitoringiem Ministerstwa Rolnictwa.
 • KOTlet telekomunikacyjny

  KOTlet telekomunikacyjny

  Resort skarbu chce stworzyć Krajowego Operatora Telekomunikacyjnego, który wchłonąłby znacjonalizowany TP Emitel. Już kiedyś to słyszeliśmy?
 • Rosja: polski kotlet nie chciany

  Rosja: polski kotlet nie chciany

  Wiceministrowi rolnictwa i rozwoju wsi Markowi Chrapkowi, który w środę w Moskwie spotkał się z szefem służb ds. nadzoru weterynaryjnego i fitosanitarnego Siergiejem Dankwertem, nie udało się doprowadzić do przełomu w kwestii zniesienia zakazu importu żywności z Polski.