kotka

Artykuły - Kotka (11)

 • Rapujący kot? Posłuchaj!

  Rapujący kot? Posłuchaj!

  Hiphopowiec Lil B nagrał utwór, w którym "gościnnie wystąpiła" adoptowana kotka rapera o imieniu Keke.
 • Gra w kotka i myszkę cały czas trwa

  Po chwili pesymizmu na rynki finansowe powraca wiara, że telenowela grecka dobiegnie niedługo końca.
 • Edyta Górniak: Oj, kotku

  Edyta Górniak: Oj, kotku

  Utwór "Oj, kotku" Edyty Górniak to muzyczna zapowiedź komedii Sławomira Kryńskiego "Pokaż kotku, co masz w środku", która zagości w naszych kinach 25 grudnia.
 • Inflacja - zabawa w kotka i myszkę

  Gigantyczny spadek inflacji częściowo wywołany przez czynniki jednorazowe, ale jej ścieżka pozostanie niższa do końca roku.
 • Przegląd filmów z Elizabeth Taylor

  Przegląd filmów z Elizabeth Taylor

  "Kotka na gorącym blaszanym dachu", "Kleopatra", "Lassie wróć" - m.in. te tytuły znajdą się w programie przeglądu filmów z udziałem Elizabeth Taylor. W hołdzie zmarłej 23 marca artystce przegląd w warszawskim kinie Iluzjon organizuje Filmoteka Narodowa.
 • "KSD": Kim jest napalona kotka?

  "KSD": Kim jest napalona kotka?

  Bohaterki serialu "Klub szalonych dziewic" z każdym odcinkiem odkrywały przed widzami swoje kolejne sekrety, nowe emocje i szaleństwa. Początkowo wydawało się że najbardziej szalone są Magda, Karolina i Joanna. Czwarta z przyjaciółek, czyli Daria była dla nich prawdziwą ostoją - przykładną żoną i matką, której wypłakiwały się na ramieniu i do której biegły po życiowe porady. Czy pozory jednak mylą?
 • Masz CB? Uważaj!

  Masz CB? Uważaj!

  Pomiędzy kierowcami a policjantami toczy się swoista gra w kotka i myszkę.
 • Górniak: To nie tak, kotku

  Górniak: To nie tak, kotku

  Nowa piosenka Edyty Górniak nosi tytuł "To nie tak, kotku". Będzie ona promować film Sławomira Kryńskiego pod tym samym tytułem.
 • ZUS gra z nami w kotka i myszkę

  ZUS gra z nami w kotka i myszkę

  Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego oraz stanowisko Sejmu RP otworzyły furtkę do ratowania plajtującego systemu, poprzez pozbawianie emerytury co bogatszych Polaków.
 • Ostatni film Paula Newmana

  Ostatni film Paula Newmana

  Jeden z czołowych, do niedawna, amerykańskich aktorów filmowych, 81-letni obecnie Paul Newman ("Kotka na gorącym, blaszanym dachu", "Butch Cassidy i Sundance Kid"), powiedział dziennikarzom, że planuje jeszcze nakręcić jeden film, po którym zakończy karierę. "Będzie to moje ostatnie hurra", - powiedział aktor.

Filmy - Kotka (18)

 • Kocia mama czule opiekuje się swoimi pociechami

  Kotka Lipstick, którą znaleziono pod werandą, niedawno została mamą. Zwierzę z ogromną troską pielęgnuje i dba o swoje cztery maleństwa. Na nagraniu uchwycono pierwsze karmienie kociaków. (STORYFUL/x-news)
 • Mały psiak nie daje spokoju tej kotce

  Odkąd jego ulubiona owca przeniosła się do nowego domu, ten mały piesek jest na etapie poszukiwania nowego przyjaciela. W oko wpadła mu kotka Moo. Niestety nie wiadomo czy z wzajemnością. Zobaczcie, jak zabawnie wyglądają zaloty miniaturowego futrzaka. (STORYFUL/x-news)
 • Kocia mama czule opiekuje się swoimi pociechami

  Kotka Lipstick, którą znaleziono pod werandą, niedawno została mamą. Zwierzę z ogromną troską pielęgnuje i dba o swoje cztery maleństwa. Na nagraniu uchwycono pierwsze karmienie kociaków. (STORYFUL/x-news)
 • Kotka widzi śnieg po raz pierwszy w życiu

  Ta kotka widzi śnieg po raz pierwszy w życiu. Ciekawski pupil opiera się łapkami o szybę i przygląda zadziwiającemu zjawisku. Chciałaby pohasać na zewnątrz? (STORYFUL/x-news)