koszty eksploatacji

Artykuły - Koszty eksploatacji (7)

 • Polscy naukowcy pomogą obniżyć koszty wydobycia ropy i gazu

  Polscy naukowcy pomogą obniżyć koszty wydobycia ropy i gazu

  Coraz częściej firmy sięgają po rozwiązania autorstwa polskich naukowców.
 • Czy mocne auta dużo palą? Sprawdzimy!

  Czy mocne auta dużo palą? Sprawdzimy!

  W Polsce najważniejszym kryterium decydującym o wyborze samochodu są zazwyczaj późniejsze koszty eksploatacji. Z tego względu większość nabywców decyduje się na auta z niewielkimi silnikami - mało kto może pozwolić sobie na bagatelizowanie zużycia paliwa.
 • Crafter z trzyletnią gwarancją i nowymi silnikami

  Crafter z trzyletnią gwarancją i nowymi silnikami

  Wyostrzona stylistyka, zoptymalizowane wnętrze, oszczędne a jednocześnie mocne silniki TDI najnowszej generacji oraz znacznie obniżone zużycie paliwa i koszty eksploatacji - to cechy nowego volkswagena craftera.
 • Szukasz auta? Te się nie psują!

  Szukasz auta? Te się nie psują!

  Jednym z decydujących czynników przy wyborze auta są koszty eksploatacji. Te nie ograniczają się jednak wyłącznie do spalania.
 • Uwaga: Tańsze paliwo z banku

  Uwaga: Tańsze paliwo z banku

  Coraz wyższe ceny paliw oraz ubezpieczeń komunikacyjnych zmuszają kierowców do poszukiwania oszczędności. Ulgę mogą przynieść karty kredytowe dla zmotoryzowanych, które obniżają koszty eksploatacji auta.
 • Wynajmij, ale z głową

  Wynajmij, ale z głową

  Firmowa siedziba. Wysokie koszty eksploatacji, niewłaściwa lokalizacja i mały komfort pracy - konsekwencje złego doboru biura będziemy ponosić przez długie lata. Dlatego nie może to być kwestia przypadku.
 • Będzie więcej polskiej ropy

  Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo szacuje, że w ciągu kilku lat zwiększy wydobycie ropy w Polsce do 1 mln ton rocznie. Z największego złoża w województwie lubuskim może pozyskać 20 mln ton. Problemem są koszty eksploatacji. Spółka rozmawia z PKN Orlen o ewentualnej współpracy w wydobyciu surowca.