kosmetyczka

Artykuły - Kosmetyczka (27)

Filmy - Kosmetyczka (7)

 • Jak prawidłowo nakładać samoopalacz?

  Kosmetyczka Aneta Suchowierska podpowiedziała jak prawidłowo nakładać samoopalacz, tak, aby uniknąć zacieków i smug. Jaki kosmetyk wybrać?
 • Niebezpieczne zabiegi wykonywane przez kosmetyczki

  Dr Maria Noszczyk, ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej, doradziła, na co uważać podczas wizyty u kosmetyczki. O co warto zapytać przed zabiegiem? Co powinno wzbudzić nasz niepokój? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Klientka zdemolowała salon kosmetyczny, bo… była niezadowolona z paznokci

  Klientka zdemolowała salon kosmetyczny w Hazelwood w amerykańskim stanie Missouri, gdyż była niezadowolona z zabiegu upiększającego paznokcie. Kobieta zaczęła przewracać stojaki z kosmetykami i zrzucać różne przedmioty z lady. Zgodnie z relacją właścicielki salonu, klientka otrzymała propozycję, poprawienia paznokci, albo zwrotu pieniędzy, ta jednak odmówiła i zażądała zwrotu pieniędzy oraz wykonania nowego zabiegu. Właścicielka odmówiła. Klientka wyszła z salonu, po czym wróciła po pewnym czasie i zaczęła demolować lokal. (STORYFUL/x-news)
 • Córka dorwała się do kosmetyczki mamy. Efekt?

  Mama tej dziewczynki myślała, że córka smacznie drzemie. Jakiej było jej zdziwienie, gdy córka przyszła pokazać co narobiła. Dorwała się po kryjomu do kosmetyczki mamy i użyła kilka kosmetyków.