kontrowersje

Artykuły - Kontrowersje (215)

Filmy - Kontrowersje (5)

 • Lesław Żurek w "Tok Szoł" o kontrowersjach wokół myślistwa

  Lesław Żurek w rozmowie z Wojciechem Jagielskim opowiedział o jego podejściu do myślistwa. Wspomniał między innymi o swoim ojcu, który był myśliwym. Powiedział za co docenia tych ludzi, a co mu się nie podoba w tej kontrowersyjnej pasji.Fragment programu "Tok Szoł", emitowanego na antenie Superstacji.
 • CETA. Państwa Unii Europejskiej zaakceptowały kontrowersyjną umowę!

  23 września, w Bratysławie europejskie rządy zgodziły się na tymczasowe wdrożenie budzącej wielkie kontrowersje umowy CETA. Czym jest ta tajemnicza umowa, jakie mogą być jej korzyści i dlaczego jej przyjęcie budzi tyle wątpliwości - posłuchaj!
 • Peszek: Siedzenie przed komputerem i plucie jadem to tchórzostwo

  Maria Peszek nie ma zamiaru walczyć z "hejterami", a nawet jest im wdzięczna. Dzięki nim wokół jej twórczości jest więcej medialnego zamieszania. Piosenkarka przyznaje, że na krytykę reaguje spokojnie i zdaje sobie sprawę, że wzbudza kontrowersje. Piosenkarka cieszy się, że jej twórczość budzi skrajne emocje i nie przejmuje się negatywnymi opiniami zamieszczanymi w internecie. - Siedzenie w zaciszu domu przed komputerem i plucie jadem to tchórzostwo. Wiem, że są osoby bardzo niezadowolone z tego, co robię, ale ja nie bardzo się nad tym zastanawiam - komentuje piosenkarka w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.
 • Madonna o koncertach i życiu prywatnym

  Madonna opowiedziała Piotrowi Metzowi o swojej trasie koncertowej. Zdradziła także, że korzysta z porad stylistycznych swojej córki (Dzień Dobry TVN/x-news).