InteriaTV - konkurs

Artykuły - Konkurs (1)

 • Lato w RMF FM: Wygraj wakacje na Fuerteventurze!

  Lato w RMF FM: Wygraj wakacje na Fuerteventurze!

  Marzysz o wakacjach w miłym gronie na jednej z egzotycznych wysp? Nie masz funduszy, by tam pojechać? Nie martw się! Już teraz wyślij swoje zgłoszenie i leć z nami na Fuerteventurę!

Filmy - Konkurs (28)

 • Królowe second-handów: Zwiastun 5 odcinka

  W tym odcinku o zwycięstwo zmierzą się dwie całkiem odmienne osobowości. Monika - młoda dziennikarka, która zakupami w second handzie urozmaica swoją codzienną garderobę oraz Matylda - pełna energii amazonka, której ubrania z second handu dostają drugą szansę. Czy przechodnie postawią na odważny styl Matyldy, czy też wybiorą spokojną stylizację proponowaną przez Monikę?
 • „Supermodelka Plus Size” – zapowiedź drugiego odcinka

  „#Supermodelka Plus Size”: Druga szansa na zamieszkanie w domu modelek!
 • Polskie gwiazdy na Eurowizji

  Polscy muzycy co roku walczą między sobą o to, aby pojechać na Eurowizję. Czym przyciąga ich ten konkurs? Niewątpliwie jednym z czynników jest możliwość pokazania swojej twórczości zagranicą. O międzynarodowej sławie marzyli m.in.: Justyna Steczkowska, Donata i Cleo, czy Edyta Górniak.
 • Polscy wokaliści na Eurowizji

  Konkurs Eurowizji przyciąga największe polskie gwiazdy, które mają świadomość tego, że występ przed milionami ludzi na całym świecie może być początkiem zagranicznej kariery, bądź przedłużeniem egzystencji na rodzimym podwórku. Przygotowaliśmy wideo galerię składającą się ze zdjęć najpopularniejszych polskich wokalistów biorących udział w tym międzynarodowym show.
 • Lato w RMF FM: Wygraj wakacje na Fuerteventurze!

  Marzysz o wakacjach w miłym gronie na jednej z egzotycznych wysp? Nie masz funduszy, by tam pojechać? Nie martw się! Już teraz wyślij swoje zgłoszenie i leć z nami na Fuerteventurę! Zbierz swoją ekipę: żonę, brata, przyjaciół, sąsiada, listonosza - kogo tylko chcesz. Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy, że w krótki sposób uzasadnisz, kogo i dlaczego chciałbyś zabrać ze sobą. Autorów najciekawszych zgłoszeń nagrodzimy wyjątkowym, tygodniowym wyjazdem na Fuerteventurę w towarzystwie gwiazd: Margaret, Marty Wierzbickiej i Antka Smykiewicza! Tak słuchacze radia RMF FM bawili się w poprzednich latach na Teneryfie. Aby przeżyć niezapomniane wakacje, KLIKNIJ i weź udział w konkursie!
 • Mister Brzydoty wybrany!

  Im mniej przyjemny dla oka wygląd, tym lepiej. W Zimbabwe po raz czwarty odbył się konkurs na najbrzydszego mieszkańca kraju. W tym roku ten osobliwy tytuł oraz czek na 500 dolarów zdobył 42-letni Maison Sere. - Chcę podziękować Bogu za zdobycie tego tytułu. I sędziom, że mnie wybrali. Ostatni raz byłem czwarty i nic nie wygrałem – mówi zwycięzca. 42-latek pokonał między innymi Williama Masvinu, który dzierżył tytuł najbrzydszego od 2012 roku. Zdetronizowanemu królowi werdykt sędziów bardzo się nie spodobał. – To nie brak przednich zębów sprawia, że jesteś brzydki! Tutaj trzeba mieć wrodzoną brzydotę. Nie przegrałem, ciągle jestem numerem jeden – denerwuje się.
 • Szalona ekipa słuchaczy RMF FM wypoczywa na Teneryfie!

  Setka szczęśliwców - słuchaczy radia RMF FM - poleciała na egzotyczne wakacje na Teneryfę! Wszystko w ramach finału konkursu "Przebój Lata RMF FM". Zobaczcie, jak spędzają swoje wymarzone wakacje!
 • Ale widok! Króliki skaczą przez przeszkody

  “Króliczy skok” – pod taką nazwą zorganizowano na Starym Mieście w czeskiej Pradze zawody w skokach królików przez przeszkody. W Czechach coraz częściej można spotkać osoby, które hodują w domu długouchego, puchatego pupila. Okazuje się, że z pokonywaniem przeszkód te gryzonie radzą sobie niemal tak dobrze, jak szkolone do takich konkursów konie.
 • Wybierz Ikony Polskiego Filmu!

  Weź udział w plebiscycie Ikony Polskiego Filmu, organizowanym przez INTERIA.PL wspólnie z Telewizją Polską. Wybierz amanta, amantkę oraz kultową scenę i wygraj wspaniałe nagrody!
 • Oto najbrzydsze psy świata!

  Nie są rasowymi czworonogami, które urzekają swoim pięknem i sprawnością fizyczną - a jednak mają w sobie coś, co chwyta za serce! W miasteczku Petaluma w Kalifornii już po raz 25. odbył się doroczny konkurs na najbrzydszego psa świata. W tym roku wygrał go garbaty Wallie. Wallie miał dużą konkurencję - zobaczcie sami!