Komisarz Aleks

Artykuły - Komisarz Aleks (40)

 • Jowita Budnik w "Komisarzu Aleksie"

  Jowita Budnik w "Komisarzu Aleksie"

  Jowita Budnik, którą zobaczymy jako Ankę w 11. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa", jest z wykształcenia socjolożką i specjalistką od PR-u. Ważniejsza od aktorstwa jest dla niej praca w agencji... aktorskiej, którą podjęła, gdy była jeszcze studentką.
 • Dwie aktorki skoczą sobie do oczu!

  Dwie aktorki skoczą sobie do oczu!

  W 8. odcinku 4. serii "Komisarza Alexa" w gościnnych epizodach zobaczymy dwie znakomite aktorki - Gabrielę Muskałę i Grażynę Zielińską. Grane przez nie sąsiadki nie będą za sobą przepadały, a gdy jedna z nich posądzi drugą o porwanie niemowlęcia, skoczą sobie do oczu!
 • Nagrodzona za "Namiętny Pocałunek"

  Nagrodzona za "Namiętny Pocałunek"

  - Policyjna codzienność to nie jest zabawa - mówi Magdalena Walach, która gra podkomisarz Lucynę Szmidt w popularnym serialu. Jej bohaterka zostanie trafiona podczas strzelaniny. Czy przeżyje?
 • Dlaczego odeszła z "M jak miłość"?

  Dlaczego odeszła z "M jak miłość"?

  Telewidzom znana jest głównie jako Małgosia, najmłodsza córka Mostowiaków. Ale z planem serialu "M jak miłość" Joanna Koroniewska już się pożegnała. Co dalej, zobaczymy. Na razie aktorka wystąpiła gościnnie w roli gwiazdy w "Komisarzu Aleksie".
 • Antoni Pawlicki zastępuje Kubę Wesołowskiego

  Antoni Pawlicki zastępuje Kubę Wesołowskiego

  Antoni Pawlicki już w najbliższą sobotę pojawi się na ekranach telewizorów w głównej roli w serialu "Komisarz Aleks". Aktor zastąpił Kubę Wesołowskiego.
 • Zamieniła "M jak miłość" na...

  Zamieniła "M jak miłość" na...

  Rola pięknej, ale bardzo kapryśnej gwiazdy filmowej, która pojawi się 3. odcinku 4. serii "Komisarza Aleksa" i sprawi, że Michałowi Orliczowi (Antoni Pawlicki) przez chwilę mocniej zabije serce, to pierwsze wcielenie Joanny Koroniewskiej po tym, jak rozstała się z serialem "M jak miłość"...
 • "Komisarz Aleks": Oto siostra Orlicza!

  "Komisarz Aleks": Oto siostra Orlicza!

  O życiu prywatnym komisarza Michała Orlicza (Antoni Pawlicki) dotąd niewiele było wiadomo, ale w czwartym sezonie "Komisarza Aleksa" to się zmieni. Już w pierwszym odcinku poznamy jego młodszą siostrę Julkę, w roli której zobaczymy Katarzynę Dorosińską, znaną widzom m. in. z seriali "Prawo Agaty" i "Prosto w serce".
 • Nie chce być celebrytką

  Nie chce być celebrytką

  Magdalena Walach, czyli podkomisarz Lucyna Szmidt z "Komisarza Aleksa" i prokurator Agnieszka Olszewska z sagi rodu Mostowiaków, po pracy zamyka drzwi do życia zawodowego i oddaje się najbliższym. Absolutnie nie chce być celebrytką.
 • Wszystkie pasje Antoniego Pawlickiego

  Wszystkie pasje Antoniego Pawlickiego

  Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa", przyznaje, że ma bardzo wiele pasji, którym poświęca cały swój wolny czas. Pisaliśmy już o tym, że interesuje się historią, motoryzacją i sztukami walki, że bierze udział w rajdach samochodowych i trenuje krav magę... Co jeszcze fascynuje przystojnego aktora?
 • Aktorka z... przypadku

  Aktorka z... przypadku

  Natalia Rybicka, którą znamy z takich filmów i seriali, jak "Chrzest" czy "Londyńczycy", a niebawem również "Komisarz Aleks", żartuje, że została aktorką w wyniku... pomyłki swojego taty.