kolekcje

Artykuły - Kolekcje (37)

 • Do sprzedaży trafiła pięćdziesięcioletnia whisky

  Do sprzedaży trafiła pięćdziesięcioletnia whisky

  Zaledwie 88 butelek tego szlachetnego trunku trafiło do specjalnej, limitowanej sprzedaży. 50-letnia whisky Tomatin 50 YO Black to propozycja dla koneserów, którzy chcieliby do swojej kolekcji dołączyć trunek pochodzący z połowy ubiegłego wieku, będący najstarszym produktem rodzinnej, cenionej destylarni.
 • Moneta kolekcjonerska czy zwykły metal. Jak to sprawdzić?

  Moneta kolekcjonerska czy zwykły metal. Jak to sprawdzić?

  Przed rozpoczęciem przygody z monetami kolekcjonerskimi konieczne jest nabycie podstawowej wiedzy na temat produktów, które znajdują się na rynku. Istotna jest przede wszystkim zdolność odróżnienia monet od medali i numizmatów - podkreśla Michał Tekliński, prezes zarządu, Mennica Wrocławska, Grupa Goldenmark.
 • Opłacalna filatelistyka? Jak najbardziej!

  Opłacalna filatelistyka? Jak najbardziej!

  Czy ktoś dziś pamięta o filatelistyce? Zbieranie znaczków to niezwykle niszowe hobby. Nie ma na nie mody. No bo kto - w epoce smartfonów i wearables - chciałby ślęczeć z lupą w ręku nad zakurzonym klaserem?
 • Powiew dawnych czasów, czyli rynek rzemiosła artystycznego

  Powiew dawnych czasów, czyli rynek rzemiosła artystycznego

  Szkatułka, podpórka do książek, chochelka do ponczu, wazonik, patera czy szczotka do okruchów z szufelką. Polski rynek rzemiosła artystycznego oferuje prawdziwe cuda z historią, z których stworzyć można niebanalną i jednocześnie bardzo praktyczną kolekcję. A przy tym nie wydać majątku.
 • Męska kolekcja RESERVED na wiosnę/lato 2012

  Męska kolekcja RESERVED na wiosnę/lato 2012

  Wiosenno-letnia kolekcja RESERVED dla mężczyzn to prawdziwe modowe uderzenie. To modowa podpowiedź dla każdego mężczyzny poszukującego swojego indywidualnego stylu.
 • Oni rządzą polską modą

  Oni rządzą polską modą

  Są młodzi, zdolni i rozpoznawalni. To ich kreacje najchętniej noszą gwiazdy. Z powodzeniem prezentują swoje kolekcje także na międzynarodowych wybiegach. Polscy projektanci wychodzą z cienia.
 • Kto kreuje trendy?

  Kto kreuje trendy?

  Kolejne kolekcje wielkich kreatorów mody, zamiast wytyczać nowe trendy w modzie, stają się jedynie twórczą inspiracją. Przestaliśmy być niewolnikami mody?
 • Bielizna dla pulchnych pań

  Bielizna dla pulchnych pań

  Projektanci co raz częściej myślą o kobietach noszących nieco większe rozmiary i przygotowują dla nich specjalne kolekcje. Dotyczy to również seksownej bielizny.
 • Cracow Fashion Awards 2009

  Ponad 50 młodych projektantów zaprezentowało swoje kolekcje podczas Cracow Fashion Awards.
 • Fashion Week Poland 28.05-05.06 Łódź

  Najnowsze kolekcje Roberto Cavalli, Gaspard Yourkiewich, Agatha Ruiz de la Prada na łódzkich wybiegach.

Filmy - Kolekcje (1)