Muzyka - kolejka

Synonimy:
kolejki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kolejka (6)

 • Kto jest ostatni w kolejce? Zobacz!

  Kto jest ostatni w kolejce? Zobacz!

  "Kto jest ostatni?" to najnowszy teledysk l.u.c. w którym gościnnie wystąpił Abradab. Utwór i obrazujący go teledysk to dosadny i zadany z przymrużeniem oka cios w absurdy Poczty Polskiej.
 • Doda bez kolejki

  Ponownie odezwał się kręgosłup Dody, sprawiający jej już wcześniej kłopoty. Wokalistka uważa, że problemy zdrowotne to efekt spotkania w windzie z członkami Grupy Operacyjnej.
 • The Strokes: Fani w śpiworach

  The Strokes: Fani w śpiworach

  W nocy z niedzieli na poniedziałek (27-28 listopada) przed budynkiem londyńskiego klubu ULU ustawiła się kolejka osób ze śpiworami. "Pożądanym towarem", na który wyczekiwały setki osób, były bilety na wtorkowy (29 listopada) koncert nowojorskiej formacji The Strokes.
 • Opole: Kolejka po bilety

  Opole: Kolejka po bilety

  Od poniedziałku, 6 czerwca, w Miejskim Ośrodku Kultury (MOK) w Opolu, można odbierać zamówione wcześniej bilety na koncerty rozpoczynającego się w piątek, 10 czerwca, 42. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej (KFPP) Opole 2005. Do MOK ustawiła się kolejka chętnych.
 • Oasis czekają w kolejce

  Oasis czekają w kolejce

  Na 16 maja wyznaczona została data premiery nowego albumu Oasis. Według słów Noela Gallaghera, lidera i gitarzysty manchesterskiej formacji, jest to najbardziej zespołowa płyta grupy. Znajdzie się na niej 12 utworów, w tym jeden zatytułowany "Part Of The Queue" (w wolnym tłumaczeniu "Stojąc w kolejce").
 • Band Aid 100.000

  Band Aid 100.000

  W poniedziałek, 29 listopada, w dniu swojej premiery singel z piosenką "Do They Know It's Christmas?" w samej Wielkiej Brytanii sprzedał się w liczbie blisko 100 tysięcy egzemplarzy. Przed sklepami muzycznymi ustawiały się kolejki.