InteriaTV - kolejka

Synonimy:
kolejki,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Kolejka (58)

 • Ogromne kolejki do restauracji McDonald’s w Wielkiej Brytanii. Otwarto je po dwóch miesiącach

  W Wielkiej Brytanii ponownie otwarto część restauracji McDonald’s. Od środy klienci mogą kupować tam jedzenie za pośrednictwa okienek drive-thru. Restauracje te pozostawały zamknięte od końca marca z powodu obostrzeń wprowadzonych przez brytyjski rząd przez epidemię koronawirusa. Jak na razie w Anglii i Irlandii otwarto jedynie 39 lokali, ale na początku czerwca dostępne mają być już wszystkie. Z okazji otwarcia, przed działającymi lokalami ustawiały się ogromne kolejki samochodów.
 • Ostatnie zamówienie na Wyspach. Ogromne kolejki przed restauracjami McDonald’s na dzień przed ich zamknięciem

  Sieć McDonald’s ogłosiła, że od poniedziałkowego (23.03) wieczora na całych Wyspach Brytyjskich zostają zamknięte wszystkie ich restauracje. Decyzja ma związek z epidemią koronawirusa. Informacja o całkowitym zamknięciu restauracji spowodowała ogromne kolejki w ostatnich godzinach otwarcia. Jak poinformowała sieć McDonald’s, restauracje nie będą jednak całkowicie zamknięte. Część z nich ma włączyć się w organizację posiłków dla osób najbardziej potrzebujących. Podobne decyzje o zamknięciu swoich lokali na Wyspach Brytyjskich podjęły także inne sieci gastronomiczne.
 • Te koty czekają w kolejce do… czesania

  Koty Sammi są nadzwyczaj dobrze wychowane. Wszystkie miały ochotę na głaskanie i czesanie, lecz ich właścicielka nie była w stanie dogodzić wszystkim jednocześnie. Nakazała im, aby... ustawiły się w kolejce. Grzeczne koty cierpliwie czekały na swoją kolej. (STORYFUL/x-news)
 • Z okien ekspresu lodowcowego

  Witamy na pokładzie najwolniejszego ekspresu świata - takimi słowami konduktorzy szwajcarskich Kolei Retyckich witają pasażerów ekspresu lodowcowego. Trasa Glacier Express łączy słynne kurorty Sankt Moritz i Davos z alpejskim Zermattem leżącym u stóp Matterhornu. Podróż trwa 8 godzin. Na tej trasie pociąg pokonuje 91 tuneli, 291 mostów i legendarne wiadukty. Z wagonów z panoramicznymi oknami można podziwiać jedne z najpiękniejszych pejzaży Szwajcarii – od dolin po szczyty gór. Wytęż wzrok - Glacier Express mija też maleńkie miasteczka, strumienie, rzeki, jeziora, zamki i twierdze. Ich historię i inne ciekawostki możemy poznać dzięki audioprzewodnikowi, do którego podłączamy słuchawki. To podróż również dla ludzi ceniących dobre jedzenie. W składzie ekspresu jest wagon nowoczesnej kuchni, serwującej potrawy przygotowywane przez szefów kuchni na bieżąco, ze świeżych składników. W menu między innymi: krupnik jęczmienny z Gryzonii, wołowina w sosie kokosowo-cebulowym i wiedeński strudel podawany z sosem waniliowym.
 • Z okien ekspresu lodowcowego

  - Witamy na pokładzie najwolniejszego ekspresu świata - takimi słowami konduktorzy szwajcarskich Kolei Retyckich witają pasażerów ekspresu lodowcowego. Trasa Glacier Express łączy słynne kurorty Sankt Moritz i Davos z alpejskim Zermattem leżącym u stóp Matterhornu. Podróż trwa 8 godzin. Na tej trasie pociąg pokonuje 91 tuneli, 291 mostów i legendarne wiadukty. Z wagonów z panoramicznymi oknami można podziwiać jedne z najpiękniejszych pejzaży Szwajcarii – od dolin po szczyty gór. Wytęż wzrok - Glacier Express mija też maleńkie miasteczka, strumienie, rzeki, jeziora, zamki i twierdze. Ich historię i inne ciekawostki możemy poznać dzięki audioprzewodnikowi, do którego podłączamy słuchawki. To podróż również dla ludzi ceniących dobre jedzenie. W składzie ekspresu jest wagon nowoczesnej kuchni, serwującej potrawy przygotowywane przez szefów kuchni na bieżąco, ze świeżych składników. W menu między innymi: krupnik jęczmienny z Gryzonii, wołowina w sosie kokosowo-cebulowym i wiedeński strudel podawany z sosem waniliowym.
 • Tej przejażdżki nie zapomni do końca życia...

  Meath, Irlandia. Park rozrywki "Tayto" przyciąga fanów niepowtarzalnych emocji. Od 5 czerwca nową atrakcja wesołego miasteczka jest Cú Chulainn Coaster. Na ogromnej kolejce górskiej znalazła się dziewczyna, którą do przejażdżki zachęcił chłopaka. Jej zachowanie podczas ekstremalnej jazdy uwiecznił na nagraniu. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • "Kolejki były, są i będą"

  Minister zdrowia Ewa Kopacz w RMF FM o problemach i osiągnięciach resortu.
 • Kołtoń: podsumowanie 6. serii LM

  To była kolejka polskich bramkarzy - felietonista INTERIA.PL Roman Kołtoń podsumowuje 6. serię spotkań Ligi Mistrzów.
 • Kołtoń ocenia 5. kolejkę Ligi Mistrzów

  Felietonista INTERIA.PL Roman Kołtoń podsumowuje piątą kolejkę piłkarskiej Ligi Mistrzów.
 • Kołtoń ocenia 4. kolejkę Ligi Mistrzów

  Felietonista INTERIA.PL, Roman Kołtoń, podsumowuje czwartą kolejkę piłkarskiej Ligi Mistrzów.