Sport - kokos

Artykuły - Kokos (3)

• "Kokos" zagrał dla "Azzurri"

"Kokos" zagrał dla "Azzurri"

Niewiele brakowało, a Empoli FC poniosłoby drugą porażkę z rzędu w rozgrywkach Serie B. Dopiero w 79. minucie klub ze Stadio Carlo Castellani uratował remis w meczu z Mantovą, mimo że od 31. minuty Adam Kokoszka i spółka grali w dziesiątkę. Polski defensor przebywał na boisku przez 90 minut.
  • "Kokos" pewny Empoli, film!

"Kokos" pewny Empoli, film!

Adam Kokoszka jest spokojny o to, że będzie grał w Empoli, choć zanosi się na poważny spór jego nowego klubu z Wisłą Kraków, z której odszedł nasz reprezentacyjny piłkarz. Stoper kadry Leo Beenhakkera rozmawiał z nami we Lwowie po meczu Ukraina - Polska (1:0).