kocięta

Filmy - Kocięta (7)

 • Poranne czułości tygrysicy z potomstwem

  Mieszkanką miejscowego zoo jest tygrysica, która niedawno urodziła trojaczki. Na udostępnionym przez pracowników nagraniu widać, jak młoda mama czule opiekuje się swoimi pociechami. (STORYFUL/x-news)
 • Suczka karmi małe kotki odrzucone przez matkę

  Cztery małe kotki zostały odrzucone przez matkę zaraz po urodzeniu. Zwierzakami zajęła się suczka rasy border collie. Nowa opiekunka kociąt karmi je i pilnuje, aby były bezpieczne. Choć weterynarze przyznają, że jest to dosyć osobliwe zjawisko, psy znane są ze swoją troskliwej i kochającej natury. (STORYFUL/x-news)
 • Psy i koty z dziećmi pod jednym dachem. Urocze

  Powiedzenie "żyć jak pies z kotem" ma tutaj inny wymiar. Psia i kocia mama wraz z dziećmi dzielą jedno łóżko i jak widać, nikt nikomu nie przeszkadza.
 • Suczka karmi małe kotki odrzucone przez matkę

  Cztery małe kotki zostały odrzucone przez matkę zaraz po urodzeniu. Zwierzakami zajęła się suczka rasy border collie. Nowa opiekunka kociąt karmi je i pilnuje, aby były bezpieczne. Choć weterynarze przyznają, że jest to dosyć osobliwe zjawisko, psy znane są ze swoją troskliwej i kochającej natury. Mieszana rodzina mieszka w Glabbeek w Belgii. (BE VTM/x-news)