kochankowie

Artykuły - Kochankowie (78)

 • Jak odkryć swoje pragnienia?

  Jak odkryć swoje pragnienia?

  Nie musisz eksperymentować i doskonalić techniki, by zadowolić partnera.
 • Dożywocie dla pary kochanków za zabójstwo trzech mężczyzn

  Dożywocie dla pary kochanków za zabójstwo trzech mężczyzn

  Kochankowie, 21-letnia Róża C. i o dziesięć lat starszy Rafał I., zostali w poniedziałek skazani na dożywocie za zabójstwo trzech mężczyzn. W ocenie kieleckiego sądu mają "spaczone osobowości" i żadne działania nie są w stanie ich zmienić.
 • Powielam błędy moich rodziców

  Powielam błędy moich rodziców

  ​Mój tata był starszy od mamy o 22 lata. Zmarł rok temu.
 • Jaka jest wymarzona sylwetka kochanka?

  Jaka jest wymarzona sylwetka kochanka?

  Jak donoszą najnowsze badania C-Date.pl, największego w Polsce portalu randek bez zobowiązań, aż 72% Panów marzy o kochankach szczupłych niczym olimpijskie atletki. Panie wolą „trochę więcej” ciała …
 • "Kochanek królowej": Miłosny trójkąt

  "Kochanek królowej": Miłosny trójkąt

  Wyróżniony dwoma Srebrnymi Niedźwiedziami na festiwalu w Berlinie kostiumowy film "Kochanek królowej", wejdzie do polskich kin już we wrześniu. Tematem tej produkcji jest historia królewskiego trójkąta.
 • Przez sprzątanie do łóżka

  Przez sprzątanie do łóżka

  Czy wiesz, że według badań przeprowadzonych przez portal C-Date.pl, 67% respondentów przyznaje, że wypełnianie domowych obowiązków gwarantuje regularny seks?
 • Koronacja martwej kochanki króla

  Koronacja martwej kochanki króla

  Rok 1360 r. Papież Innocenty VI jest zbulwersowany zachowaniem króla Portugalii, który żąda uznania dzieci urodzonych przez jego kochankę. - Ines nigdy nie została koronowana - uzasadnia odmowę Ojciec Święty. I wtedy władcy przychodzi do głowy makabryczny pomysł...
 • Jak to robić częściej?

  Jak to robić częściej?

  To pytanie zadaje sobie wielu z nas. Dziś prezentujemy drugą część tekstu pt.: "Sześć razy w tygodniu?", słowem - radzimy, jak poprawić swoją seks-statystykę.