Motoryzacja - kobieta

Synonimy:
kobiet, kobiety
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kobieta (5)

 • Te auta działają na kobiety. Mamy listę!

  Te auta działają na kobiety. Mamy listę!

  Nie jest tajemnicą, że dobór odpowiedniego pojazdu ułatwia drogę do kobiecych serc i sypialni. Które marki i modele cieszą się obecnie największym uznaniem wśród przedstawicielek płci pięknej?
 • Kobietom brak empatii i dystansu do siebie. Zaskakujące wyniki badań!

  Kobietom brak empatii i dystansu do siebie. Zaskakujące wyniki badań!

  Policyjne statystyki od lat przekonują nas, że kobiety radzą sobie za kierownicą lepiej od mężczyzn. Panie częściej stosują się do ograniczeń prędkości i rzadziej od mężczyzn doprowadzają do poważnych wypadków.
 • Gang samochodowy, w którym prym wiodły kobiety

  Pięcioro Polaków, w tym trzy kobiety, stanie przed sądem za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która sprzedawała w Polsce kradzione we Włoszech auta. Akt oskarżenia w tej sprawie został we wtorek skierowany do Sądu Okręgowego w Przemyślu (Podkarpackie).
 • Masz dużo czasu? Zobacz, jak kobieta wyjeżdża z parkingu

  Masz dużo czasu? Zobacz, jak kobieta wyjeżdża z parkingu

  Złośliwi twierdzą, że gdyby samochód wynalazła kobieta, na pewno nie miałby on wstecznego biegu. Nie jest tajemnicą, że cofanie spędza sen z powiek tysiącom pań na całym świecie.
 • Taxi z atrakcyjnymi kobietami

  Taxi z atrakcyjnymi kobietami

  Praga dołączyła do innych miast, w tym w USA, w których za kierownicą limuzyn zasiadają kierowcy-kobiety - poinformował szef przedsiębiorstwa luksusowych taksówek GlamourCars Jan Benesz.