Koala

Artykuły - Koala (31)

 • Australia: Rząd uznał misie koala za gatunek zagrożony

  Australia: Rząd uznał misie koala za gatunek zagrożony

  Rząd Australii umieścił w poniedziałek misie koala na liście gatunków zagrożonych w kilku wschodnich regionach kraju - poinformował minister ochrony środowiska Tony Burke.
 • Roddick odwiedził misie koala i pytony

  Andy Roddick, najwyżej rozstawiony tenisista w turnieju ATP na twardych kortach w Brisbane (z pulą nagród 372,5 tys. dol.), awansował już do ćwierćfinału imprezy. Jednak zanim tego dokonał odwiedził rezerwat, w którym mieszkają zagrożone wyginięciem misie koala oraz pytony.
 • Misie koala mogą wyginąć w ciągu 30 lat

  Misie koala mogą wyginąć w ciągu 30 lat

  Australijska organizacja obrońców przyrody ostrzega, że misie koala mogą wyginąć w ciągu 30 lat. Koalom zagrażają zmiany klimatu, nadmierny rozwój gospodarczy i choroby - pisze brytyjski dziennik "The Sun".
 • Jeszcze bardziej dopracowane Ubuntu

  Jeszcze bardziej dopracowane Ubuntu

  Podczas gdy prace nad kolejną wersją popularnej dystrybucji Linuksa - Ubuntu 9.10 Karmic Koala - idą pełną parą, witryna Lifehacker przedstawiła listę życzeń dotyczącą przyszłych wydań tego wolnego systemu operacyjnego.
 • Rozebrała się dla misiów koala

  Rozebrała się dla misiów koala

  Tym razem do grona kobiet, które rozebrały się w obronie przyrody, dołączyła jedna z najjaśniejszych gwiazd na Antypodach, Miranda Kerr.

Filmy - Koala (1)

 • Uratowany koala wraca do sił dzięki pomocy ludzi

  Ratownicy z sanktuarium znajdującego się w Port Stephens uratowali misia koalę. Zwierzę było chore na zapalenie płuc i bardzo wycieńczone. Karmienie strzykawką i całodobowa opieka sprawiły, że koala dochodzi do siebie. (STORYFUL/x-news)