klucze

Artykuły - Klucze (38)

 • Sposób na zagubione klucze i telefony

  Sposób na zagubione klucze i telefony

  Każdy z nas doskonale wie, jak irytujące jest szukanie kluczy bądź też telefonów przed wyjściem z domu. Jest to jeszcze bardziej denerwujące w momencie, gdy mocno się spieszymy. Firma Gear4 prezentuje oryginalny produkt, który raz na zawsze rozwiąże te problemy. Wszystko dzięki lokalizatorowi KeyBeacon.
 • Coraz więcej wirusów pochodzi z generatorów kluczy

  Coraz więcej wirusów pochodzi z generatorów kluczy

  Najnowszy raport bezpieczeństwa Microsoft najwięcej uwagi poświęca rozprzestrzenianiu złośliwego oprogramowania, które wykorzystuje tzw. generatory kluczy stosowane do nielegalnej aktywacji oprogramowania.
 • Uważaj na rozliczenia przy sprzedaży mieszkania

  Uważaj na rozliczenia przy sprzedaży mieszkania

  Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych można zaoszczędzić na podatku dobierając odpowiednią strategię sprzedaży mieszkania. Sprzedając za gotówkę narażasz się ponadto na kradzież, a nawet przesłuchanie przez policję w charakterze podejrzanego. Podpowiadamy, jak przeprowadzić transakcję i nie ponosić nadmiernego ryzyka.
 • Wynajmę pałac za grosze

  Obrót nieruchomościami w Londynie przez większą część roku nie zwalnia tempa. Zbliżający się okres jesienny, to dobry moment na zmianę mieszkania. Ceny po sezonie letnim spadają, a zimowy zastój na rynku jeszcze nie nadszedł. Warto być jednak ostrożnym podczas podejmowania decyzji o wynajmie. Jesteśmy bowiem narażeni na oszustwa nieuczciwych landlordów albo tych, którzy landlordów tylko udają.
 • Siedem osób otrzymało klucze do internetu

  Siedem osób otrzymało klucze do internetu

  Karty, które widzicie na zdjęciu, to klucze do globalnej sieci internetowej. Jest ich siedem i razem mogą posłużyć do restartowania internetu w wypadku, "gdyby Ziemię dotknął kataklizm".
 • Czy twoi sąsiedzi oddali już klucze do domu?

  Czy twoi sąsiedzi oddali już klucze do domu?

  Kryzys na rynku nieruchomości trwa, ale Amerykanie wciąż zdecydowanie odrzucają opcję "strategicznego zaprzestania spłaty".
 • Poufna komunikacja

  Poufna komunikacja

  Nasz telefon wcale nie musi być obiektem zainteresowania służb wywiadowczych. Wystarczy, że nasz rozmówca zacznie nagrywać swoje rozmowy lub zainteresowana osoba zainstaluje odpowiedni program na twoim telefonie i nici z prywatnej pogawędki.
 • Polak oddał części i klucze

  Polak oddał części i klucze

  Jakub Przygoński zajął ostatecznie 11. miejsce na siódmym etapie 32. Rajdu Dakar prowadzącym z Iquique do Antofagasty w Chile o długości 641 km w tym 600 km odcinka specjalnego.
 • Poważna kradzież w Ministerswie Obrony

  Poważna kradzież w Ministerswie Obrony

  W listopadzie doszło do kradzieży niezwykle istotnego laptopa z siedziby Brytyjskiego Ministerstwa Obrony - podały BBC News oraz "The Sun".
 • Klucze punktowania odpowiedzi

  Klucze punktowania odpowiedzi

  Publikujemy klucze punktowania odpowiedzi do zadań egzaminu maturalnego przeprowadzonego w maju 2009 roku

Filmy - Klucze (5)

 • Zorientował się, że chce wyjść z domu. Wtedy zrobił to

  Archie, golden retrievier, zorientował się, że jego właścicielka chcę wyjść do pracy. Porwał więc klucze do domu oraz samochodu, by ta nie opuszczała go. Urocze, prawda?
 • Breloczek do kluczy - zrób go sam!

  Każdy z nas ma jakieś klucze i niemal każdy ma jakąś ozdobę przy nich. Drobne breloczki znakomicie sprawdzają się przy każdym pęku kluczy, nie tylko urozmaicając je, ale również podkreślając nasz styl czy pozwalając na szybkie odróżnianie kluczy od siebie. Jeśli szukacie pomysłu, jak zrobić samodzielnie brelok do kluczy, zobaczcie nasz poradnik - to dziecinnie proste!
 • Uchwyt na klucze z klamer od pasów samochodowych

  Stare pasy bezpieczeństwa z samochodu są bardzo ciekawym materiałem, z którego można zrobić wiele estetycznych i ciekawie wyglądających przedmiotów. Z samych pasów można zrobić na przykład portfel, który będzie służył przez wiele lat, zaś klamerki to sprytny sposób na przechowywanie kluczy! W parę chwil z niepotrzebnego zapięcia możecie zrobić proste opakowanie i brelok, dzięki któremu klucze już zawsze będą na swoim miejscu. Zobaczcie, jakie to proste!
 • Ozdoby choinkowe ze starych kluczy

  Stare klucze mogą być świetną dekoracją na... choinkę! W parę chwil możecie je przemienić w gustowne zawieszki, które odmienią wygląd każdej choince. W ten sposób dacie im również drugie życie i zachwycicie rodzinę i znajomych niecodziennym wystrojem choinek. Zobaczcie naszą propozycję!