Motoryzacja - klub

Artykuły - Klub (14)

 • Nekielski Klub Miłośników Syren i Warszaw

  Za datę powstania Nekielskiego Klubu Miłośników Syren i Warszaw uważa się 13 stycznia 2004 roku. Początkowo działał on przy Nekielskim Ośrodku Kultury i Urzędzie Miasta i Gminy.
 • Dziennikarze zakończyli sezon

  Dziennikarze zakończyli sezon

  W warszawskim Domu Dziennikarza odbyło się uroczyste zakończenie Samochodowych Mistrzostw Polski Dziennikarzy organizowanych przez Auto Klub Dziennikarzy Polskich.
 • Nekielski Klub Miłośników Syren

  Nekielski Klub Miłośników Syren

  Za datę powstania Nekielskiego Klubu Miłośników Syren i Warszaw uważa się 13 stycznia 2004 roku. Początkowo działał on przy Nekielskim Ośrodku Kultury i Urzędzie Miasta i Gminy.
 • Nowi ludzie w AKDP

  Nowi ludzie w AKDP

  Obchodzący w tym roku 30 lecie istnienia Auto Klub Dziennikarzy Polskich wybrał nowe władze.
 • Żak na kółkach

  Żak na kółkach

  Baw się i ucz - taka dewiza zdaje się przyświecać studentom angażującym się w różne przedsięwzięcia związane z motoryzacją i techniką. Często hobby zamienia się w zupełnie poważną pracę.
 • To nie kara dla "drogówki"!

  To nie kara dla "drogówki"!

  Posłowie PO, PiS i SdPl opowiedzieli się we wtorek w Sejmie za odrzuceniem rządowej informacji o stanie bezpieczeństwa na polskich drogach w roku 2004. Klub LPR zapowiedział, że wstrzyma się od głosu.
 • Półmetek w rallycrossie

  Zmienna pogoda towarzyszyła zawodom IV rundy MPRC, które zakończyły się dzisiaj na torze w Słomczynie koło Grójca. Blisko 60 zawodników w czterech klasach rywalizowało najpierw w ponad 30-o stopniowym upale a później na mokrym od deszczu torze o kolejne punkty Mistrzostw Polski, które po dzisiejszej imprezie minęły półmetek.
 • IV runda rallycrossowych MP w Słomczynie

  Zmienna pogoda towarzyszyła zawodom IV rundy MPRC, które zakończyły się w sobotę na torze w Słomczynie koło Grójca. Blisko 60 zawodników w czterech klasach rywalizowało najpierw w ponad 30-stopniowym upale a później na mokrym od deszczu torze o kolejne punkty Mistrzostw Polski, które po dzisiejszej imprezie minęły półmetek.
 • Po III rundzie rallycrossowych MP

  Po III rundzie rallycrossowych MP

  Wspaniała pogoda towarzyszyła zawodom III rundy Mistrzostw Polski Rallycross, które odbyły się dzisiaj na torze w Słomczynie koło Grójca. W imprezie rywalizowało blisko 60 zawodników w czterech klasach.
 • "Smarciarze" łączcie się!

  "Smarciarze" łączcie się!

  Od października na polskim rynku motoryzacyjnym oferowane są samochody marki smart, a od prawie roku działa smart klub polska zrzeszający miłośników i posiadaczy tej marki w Polsce. Pomimo krótkiego stażu klub zorganizował już 2 ogólnopolskie zloty. Uczestniczył także w I Ogólnopolskich Targach Motoryzacyjnych w Opolu, gdzie został wyróżnieni dyplomem.