kłótnia

Artykuły - Kłótnia (151)

 • Małżeńskie kłótnie nie służą jelitom

  Małżeńskie kłótnie nie służą jelitom

  Małżonkowie, którzy okazują sobie wrogość, są bardziej narażeni na rozwój zespołu nieszczelnego jelita. Bakterie, które w wyniku tego zaburzenia przedostają się do krwi, mogą potem wywoływać niebezpieczne stany zapalne.
 • Kłótnia doskonała

  Kłótnia doskonała

  Funkcjonowanie mózgu pod wpływem emocji.
 • Niewyspanie - główny powód kłótni młodych rodziców

  Niewyspanie - główny powód kłótni młodych rodziców

  Narodziny dziecka są dla każdej pary dużym egzaminem. Świeżo upieczeni rodzice muszą stawić czoła różnym kryzysom. Z praktyki terapeutycznej prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza wynika, że najczęściej źródłem konfliktu jest to, że młoda mama jest... niewyspana.
 • Wojny domowe: Co robić, by sprzeczki nie przerodziły się w kryzys

  Wojny domowe: Co robić, by sprzeczki nie przerodziły się w kryzys

  Dobrane pary się nie kłócą? To mit!
 • Jak reagować, gdy dzieci się kłócą?

  Jak reagować, gdy dzieci się kłócą?

  Kłótnie między dziećmi - rzecz normalna. Jak się okazuje, czasem dorośli mają problem, jak postąpić w takiej sytuacji. Jak doprowadzić do rozejmu? Czy rzeczywiście zawsze należy szukać winnego? - na te i inne pytania psycholog Justyna Korzeniewska odpowiedziała w "Dzień Dobry TVN".
 • Taki z ciebie macho?

  Taki z ciebie macho?

  ​Mirek zawsze siedział w ostatniej ławce, a ja w pierwszej.
 • Czy w małżeństwie można odmówić?

  Czy w małżeństwie można odmówić?

  „Ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz, że cię nie opuszczę aż do śmierci”. Każdy kojarzy te słowa przysięgi małżeńskiej. Jednak każdy ze świeżo upieczonych małżonków posiada swój własny schemat jego funkcjonowania jako przyszłego męża/żony. Niestety wśród wielu z nas dominuje jeszcze schemat, że mężowi „nie można odmawiać”. A niby dlaczego nie?
 • Seks na zgodę? Czemu nie!

  Seks na zgodę? Czemu nie!

  Nie jest tajemnicą, że seks po zakończeniu kłótni jest czymś często spotykanym. Jednak jak można wytłumaczyć fakt, że agresja i seksualność mogą tak blisko i harmonijnie współistnieć?
 • Pokolenia Polaków: Co nas łączy, a co dzieli

  Pokolenia Polaków: Co nas łączy, a co dzieli

  Większość z nas uważa, że społeczeństwo bez starych ludzi byłoby uboższe.
 • Wyrosłam ze swojego partnera

  Wyrosłam ze swojego partnera

  Gdy pierwsze zauroczenie mija, różnice między partnerami są coraz bardziej widoczne. Zwłaszcza gdy jedno jest ambitne, a drugie tkwi w miejscu. To jednak nie powód do rozstania! Te różnice dadzą się pogodzić.

Filmy - Kłótnia (20)

 • Najpierw głośna awantura. Potem było gorzej...

  Czy był to spór o terytorium, czy o samicę - trudno powiedzieć, jedno jest jednak pewne - przedmiot sporu rysiów mieszkających na kanadyjsko-amerykańskiej granicy musiał mieć sporą wagę. Dzikie koty najpierw zmierzyły się wzrokiem, stanęły łeb w łeb, po czym zaczęły dosłownie wydzierać się na siebie. Gdy emocje sięgnęły zenitu, jeden z rysiów podniósł na drugiego łapę. Wówczas emocjom dał się ponieść także autor nagrania i świadek tej rysiej wymiany zdań. Na chwilę drgnęła mu ręka trzymająca kamerę. Na nagraniu jednak słychać, że para obserwatorów jest zachwycona spotkaniem ze zwierzętami, zdając sobie sprawę z wyjątkowości napotkanej sceny. Zwaśnione zwierzęta stanęły na ich drodze przy jeziorze Avery, leżącym na granicy amerykańskiego stanu Michigan i kanadyjskiej prowincji Ontario. Jak zakończyła się kłótnia rysiów - to pozostaje tajemnicą. (STORYFUL/x-news)
 • Jego poranek został zakłócony. Wszystko przez...

  Mężczyzna chciał obejrzeć rano obejrzeć wiadomości. Niestety inni domownicy mieli inne plany. Zobaczcie sami.
 • Głośna kłótnia dwóch niedźwiedzi. O co poszło?

  Nie tylko człowiek jak jest głodny, to zły. Niedźwiedzie uchwycone na nagraniu kłócą się o jedzenie, wydając z siebie przerażające dźwięki. Zobaczcie sami! (STORYFUL/x-news)
 • Psia batalia o miejsce na poduszce

  Dwa psy w Dallas prowadziły zabawną sprzeczkę o miejsce na poduszce. Według właściciela nagrania, mniejszy z nich, który wabi się Asher, zwykle wygrywa takie pojedynki. Jednak tym razem to Kyra miała więcej szczęścia. Asher po krótkiej zabawie postanowił się poddać i ustąpić miejsca zadowolonemu husky.(STORYFUL/x-news)