kłótnia

Artykuły - Kłótnia (153)

 • Najbardziej kłótliwy znak zodiaku

  Najbardziej kłótliwy znak zodiaku

  Podobno najciężej znosi pandemię i związane z nią ograniczenia, co boleśnie odczuwają jego bliscy. Kogo najłatwiej wyprowadzić z równowagi? Poznaj wyniki sondażu.
 • Pięć najczęściej popełnianych błędów w związkach

  Pięć najczęściej popełnianych błędów w związkach

  Większość nieszczęśliwych par jest nieszczęśliwa w podobny sposób i z podobnych powodów. Mówiąc o relacjach można wskazać pięć najczęstszych błędów, które popełniają partnerzy.
 • Małżeńskie kłótnie nie służą jelitom

  Małżeńskie kłótnie nie służą jelitom

  Małżonkowie, którzy okazują sobie wrogość, są bardziej narażeni na rozwój zespołu nieszczelnego jelita. Bakterie, które w wyniku tego zaburzenia przedostają się do krwi, mogą potem wywoływać niebezpieczne stany zapalne.
 • Kłótnia doskonała

  Kłótnia doskonała

  Funkcjonowanie mózgu pod wpływem emocji.
 • Niewyspanie - główny powód kłótni młodych rodziców

  Niewyspanie - główny powód kłótni młodych rodziców

  Narodziny dziecka są dla każdej pary dużym egzaminem. Świeżo upieczeni rodzice muszą stawić czoła różnym kryzysom. Z praktyki terapeutycznej prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza wynika, że najczęściej źródłem konfliktu jest to, że młoda mama jest... niewyspana.
 • Wojny domowe: Co robić, by sprzeczki nie przerodziły się w kryzys

  Wojny domowe: Co robić, by sprzeczki nie przerodziły się w kryzys

  Dobrane pary się nie kłócą? To mit!
 • Jak reagować, gdy dzieci się kłócą?

  Jak reagować, gdy dzieci się kłócą?

  Kłótnie między dziećmi - rzecz normalna. Jak się okazuje, czasem dorośli mają problem, jak postąpić w takiej sytuacji. Jak doprowadzić do rozejmu? Czy rzeczywiście zawsze należy szukać winnego? - na te i inne pytania psycholog Justyna Korzeniewska odpowiedziała w "Dzień Dobry TVN".
 • Taki z ciebie macho?

  Taki z ciebie macho?

  ​Mirek zawsze siedział w ostatniej ławce, a ja w pierwszej.
 • Czy w małżeństwie można odmówić?

  Czy w małżeństwie można odmówić?

  „Ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz, że cię nie opuszczę aż do śmierci”. Każdy kojarzy te słowa przysięgi małżeńskiej. Jednak każdy ze świeżo upieczonych małżonków posiada swój własny schemat jego funkcjonowania jako przyszłego męża/żony. Niestety wśród wielu z nas dominuje jeszcze schemat, że mężowi „nie można odmawiać”. A niby dlaczego nie?
 • Seks na zgodę? Czemu nie!

  Seks na zgodę? Czemu nie!

  Nie jest tajemnicą, że seks po zakończeniu kłótni jest czymś często spotykanym. Jednak jak można wytłumaczyć fakt, że agresja i seksualność mogą tak blisko i harmonijnie współistnieć?

Filmy - Kłótnia (10)