klienci

Artykuły - Klienci (17)

Filmy - Klienci (4)

 • Ile powinni o nas wiedzieć twórcy kart lojalnościowych?

  Czy zdajemy sobie sprawę z tego, jaki jest prawdziwy cel wydawanych w sklepach „kart stałego klienta”? Oczywiście jednym z głównych powodów tworzenia programów lojalnościowych jest przywiązanie klienta do danej marki. Jednak kryje się za tym coś więcej. Często dla przedsiębiorcy równie ważne są nasze dane osobowe, które pozostawimy wypełniając specjalny formularz rejestracyjny.
 • Klienci Amber Gold: Gdzie było państwo?

  Klienci Amber Gold składają zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez firmę. Twierdzą, że właściciel spółki przywłaszczył sobie i sprzeniewierzył powierzone jej przez nich pieniądze. Część osób ma pretensje do organów publicznych (TVN24/x-news).
 • Klientka Amber Gold: Jestem w szoku

  Firma Amber Gold została postawiona w stan likwidacji i wypowiedziała umowy. Klienci obawiają się, że - mimo zapewnień ze strony spółki - nie zdołają odzyskać swoich wkładów (TVN24/x-news).
 • Niesiołowski: Klienci Amber Gold sami sobie winni

  Trzeba odrobinę uważać. Jeżeli ktoś wpłaca oszczędności całego życia do firmy, która oferuje 14 procent, co jest już podejrzane, to trochę sam sobie jest winien - stwierdził Stefan Niesiołowski, komentując problemy klientów firmy Amber Gold (TVN24/x-news).