klienci

Artykuły - Klienci (113)

Filmy - Klienci (6)

 • Niemowa, obrażony i król przymierzalni. Jacy są klienci?

  Mówi się „klient nasz pan”, a klienci często tego nadużywają i awanturują się. Jakie są najbardziej irytujące zachowania klientów? Przemysław Koszmider, sprzedawca w sklepie z ekskluzywną odzieżą, opowiedział z jakimi typami klientów spotyka się najczęściej. – Myślę, że jest pewna grupa ludzi, którzy czują się w sklepach mocni, czują się silni, lubią być obsługiwani, lubią być w centrum zainteresowania i być może mają kasę, a nie mają klasy – powiedziała socjolożka Karolina Oponowicz. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Właściciele i klienci najedli się strachu. Wszystko przez sarnę

  Właściciele i klienci najedli się strachu, gdy usłyszeli z drugiej sali głośne hałasy. A wszystko przez zagubioną sarnę, które wleciała przez okno, po czym próbując uciec rozbijała się o wszystko co stało na jej drodze, aż do momentu kiedy znalazła otwarte okno prowadzące prosto do lasu.
 • Ile powinni o nas wiedzieć twórcy kart lojalnościowych?

  Czy zdajemy sobie sprawę z tego, jaki jest prawdziwy cel wydawanych w sklepach „kart stałego klienta”? Oczywiście jednym z głównych powodów tworzenia programów lojalnościowych jest przywiązanie klienta do danej marki. Jednak kryje się za tym coś więcej. Często dla przedsiębiorcy równie ważne są nasze dane osobowe, które pozostawimy wypełniając specjalny formularz rejestracyjny.
 • Klienci Amber Gold: Gdzie było państwo?

  Klienci Amber Gold składają zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez firmę. Twierdzą, że właściciel spółki przywłaszczył sobie i sprzeniewierzył powierzone jej przez nich pieniądze. Część osób ma pretensje do organów publicznych (TVN24/x-news).