klien

Artykuły - Klien (11)

 • Klien wystartuje w Singapurze

  Klien wystartuje w Singapurze

  Christian Klien po czterech latach przerwy powróci na tory Formuły 1 i wystąpi w niedzielnej Grand Prix Singapuru. Austriak zastąpi chorego kolegę z zespołu Hispania Racing Japończyka Sakona Yamamoto, który doznał zatrucia pokarmowego.
 • Klien kierowcą testowym HRT-Cosworth

  27-letni Austriak Christian Klien będzie od tego tygodnia drugim kierowcą testowym teamu Hispania Racing Team-Cosworth, startującego w mistrzostwach świata Formuły 1. Pierwszym rezerwowym zawodnikiem w tej ekipie jest Japończyk Sakon Yamamoto.
 • "Klien zasłużył na miejsce w Sauberze"

  "Klien zasłużył na miejsce w Sauberze"

  Szef Formuły 1 Bernie Ecclestone nie ma wątpliwości, że drugim kierowcą w teamie Saubera na sezon 2010 będzie Christian Klien.
 • Projekty uchwał na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie

  Raport bieżący nr 25/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Załączniki: Plik;OpisJozef Klien - Prezes Zarzadu
 • Christian Klien gotowy zastąpić Kubicę w BMW

  Christian Klien gotowy zastąpić Kubicę w BMW

  Ferrari w czwartek ma ogłosić, który z kierowców do końca sezonu będzie zastępował Felipe Massę. Jednym z faworytów włoskiej prasy jest Robert Kubica. Osoby z otoczenia BMW Sauber przekonują jednak, że Polak raczej nie zasiądzie za kierownicą czerwonego bolidu. Jeśli jednak doszłoby do tego transferu, to jest już chętny na zastąpienie krakowianina w teamie z Hinwil.
 • Chłodny poranek Kubicy

  Chłodny poranek Kubicy

  W czwartek zespół BMW Sauber F1 Team z powodzeniem zakończył pierwszą grudniową sesję testową. Trzeciego dnia jazd w Jerez Robert Kubica i Christian Klien pokonali kolejne 1042 kilometry.
 • Będzie atrakcyjniej

  Będzie atrakcyjniej

  Kierowca testowy teamu BMW-Sauber, w którym ściga się Robert Kubica, Christian Klien, uważa że dość rewolucyjne zmiany techniczne wprowadzone do mistrzostw świata Formuły 1 od 2009 roku uatrakcyjnią rywalizację kierowców, zwiększając możliwości wyprzedzania na torze.
 • W życiu nie widział brzydszego auta

  W życiu nie widział brzydszego auta

  Nowy bolid teamu BMW Sauber budzi olbrzymie emocje w światku Formuły 1. Obok samochodu, którym być może w 2009 roku ścigać się będą Robert Kubica i Nick Heidfeld, nikt nie może przejść obojętnie. Również testowy kierowca teamu Christian Klien, który przyznał, że to najbrzydszy samochód, jaki w życiu widział!
 • Najbrzydszy bolid, jaki widział

  Najbrzydszy bolid, jaki widział

  Testowy kierowca BMW-Sauber Christian Klien powiedział, że przejściowy bolid teamu testowany w tym tygodniu w Hiszpanii jest najbrzydszy, jaki widział w życiu. Serwis Motoryzacja dysponuje zdjęciami tego bolidu... Sam oceń czy jest rzeczywiście tak brzydki jak twierdzi Klien. Zdjęcia zostały zrobione wczoraj i przedwczoraj na torze na torze Catalunya w Barcelonie.
 • Zawarcie umowy znaczącej w przedmiocie nabycia udziałów spółki Robur, s.r.o. przez spółkę zależną

  Raport bieżący nr 49/2008Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Załączniki: Plik;OpisJozef Klien - Prezes Zarzadu