klatki

Artykuły - Klatki (95)

 • Half-Life 3: Zdjęcia klatki schodowej dowodem na rychłą zapowiedź gry?

  Half-Life 3: Zdjęcia klatki schodowej dowodem na rychłą zapowiedź gry?

  Fani Half-Life'a z tak dużą niecierpliwością wyczekują jakichkolwiek szczegółów o trzeciej części, że rzucają się na każdy strzępek (oficjalnych lub nie) informacji o grze.
 • Uzależniona od palenia orangutanica Tori rzuca nałóg

  Mieszkająca w indonezyjskim zoo samica orangutana Tori została przeniesiona na ukrytą w głębi parku wysepkę. Jej opiekunowie chcą w ten sposób odzwyczaić ją od palenia papierosów, które odwiedzający ogród goście regularnie rzucali do jej klatki.
 • Polskie kury nie będą prześladowane

  396 polskich producentów jaj ma już dla kur niosek klatki nowego typu, które odpowiadają unijnym przepisom. Pozostałe fermy muszą je wymienić do końca lipca - poinformował PAP zastępca głównego lekarza weterynarii Krzysztof Jażdżewski.
 • Pinior: Klatka dla więźniów CIA w Kiejkutach

  Pinior: Klatka dla więźniów CIA w Kiejkutach

  Prokuratura, która bada sprawę tajnych więzień CIA w Polsce, ma umowę między polskim a amerykańskim wywiadem, twierdzi "Gazeta Wyborcza". Tę umowę podpisała tylko Polska, Amerykanie - nie.
 • Tragedia na Ukrainie. Zawaliła się klatka schodowa

  Co najmniej jedna osoba zginęła a jedna została ranna w wyniku zawalenia się całej pięciokondygnacyjnej klatki schodowej w bloku mieszkalnym w Łucku na zachodniej Ukrainie - podało ministerstwo ds. sytuacji nadzwyczajnych tego kraju.