klamerki

Filmy - Klamerki (4)

 • Jak zrobić samolot ze spinacza?

  Drewniane spinacze świetnie nadają się nie tylko do przypinania prania! W kilka minut możecie zrobić z niego piękną, drobną zabawkę dla dzieci - oto, jak zrobić samolot ze spinacza i patyczków!
 • Wieniec na drzwi z drewnianych klamerek

  Jeśli macie nieużywane drewniane klamerki, możecie w parę chwil odmienić ich wygląd i dać im drugie życie! Idealnie nadają się do stworzenia nietypowej dekoracji na drzwi - wieniec. Choć co prawda w Polsce popularnością wieńce na drzwi cieszą się szczególnie w Boże Narodzenie, nic nie stoi na przeszkodzie, by dzięki klamerkowemu wieńcowi podkreślać piękno każdego wnętrza przez cały rok! Zobaczcie, jak łatwo go zrobić!
 • Bałwanki z klamerek

  Klamerki do bielizny, czasem nazywane spinaczami, zwłaszcza te wykonane z drewna, świetnie nadają się na zrobienie z nich niewielkich dekoracji! Wystarczy pomalować je w odpowiedni wzór, a będą świetną ozdobą na każdą okazję. U nas - bałwanki z klamerek.
 • Co zrobić z pustą puszką? Prosty pomysł

  Puszki, zwłaszcza te po warzywach czy owocach konserwowych, idealnie nadają się na podstawę do zrobienia wielu ciekawych przedmiotów. W ten sposób nie tylko stworzymy piękne rzeczy, które będą funkcjonalne, ale damy ponowne życie puszce, która zwykle ląduje w koszu. Oto nasz pomysł, jak zrobić organizer na biurko z puszki i... klamerek do bielizny.